رفتن به مطلب
alibidram

مشکل در چیدمان محصولات صفحه اصلی ویرتومارت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

من ویرچومارت 2.6 جوینا رو از روی سایتش دانلد و سپس نصب کردم

ولی تمام محصولات صفحه ی اول فروشگاه یا همان ویرچومارت بصورت عمودی است ولی می خواهم چند ستونی و مرتب کنار هم باشد

در ضمن تمام گزینه ها ی ویرچومارت رو تست کردم از جمله قالب و استایل های مختلفی را تست کردم جواب نداد ولی ویرچومارت 1.8 جواب می ده که اونم مشکل ترجمه دارده

لطفا کمک کنید توی انجمن های مختلف جستجو کردم و کسی نتونسته بود مشکل را بررسی و حل کنه البته ویرچومارت 2 به بالا

مشکل کاری به تصاویر هم ندارد.1.jpg

ولی باید بصورت زیر باشد که نیست.

2.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز شما باید در هنگام ساخت مجموعه برای محصولاتتون وقتی مجموعه جدید می سازید تعیین کنید که در هر سطر چند محصول می خواهید نمایش داده شود

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما باید در هنگام ساخت مجموعه برای محصولاتتون وقتی مجموعه جدید می سازید تعیین کنید که در هر سطر چند محصول می خواهید نمایش داده شود

موفق باشید

این کار رو انجام داده ام ولی جواب نداده ؟

دوستان کمک کنید این فقت مشکل من نیست؟

سلام

موفق باشید

این کار رو انجام داده ام ولی جواب نداده ؟

دوستان کمک کنید این فقط مشکل من نیست؟

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز برای انجام این کار باید با css آشنایی داشته باشید و تنظیمات را در قالبتون و حتی قالب خود فروشگاه ساز اعمال نمایید

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز برای انجام این کار باید با css آشنایی داشته باشید و تنظیمات را در قالبتون و حتی قالب خود فروشگاه ساز اعمال نمایید

سلام

جناب تهرانی اگر ممکنه روش این کار را آموزش بدهید.

خیلی های مثل من گیر این مسئله هستند(اگر جستجو کنید توی وب متوجه می شوید،چرا که مشکل را کسی نتونسته حل کنه )

لینک به ارسال

کسی نیست جواب بده!بخدا مشکل من نیست فقط مشکل خیلی از بچه های است؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...