رفتن به مطلب
fany_j78

یه افزونه می خواستم که به تونه بنر رو تغیر بده

پست های پیشنهاد شده

سلام

در روت هاستتون یا اگر در لوکال هستید در صفحه www باید در پوشه template رفته و در اونجا دنبال قالبی که به صورت پیشفرض است بروید وارد اون شوید

بعضی قالب ها در پوشه images لوگو خودشون رو جا سازی کردن بعضی ها هم در پوشه اصلی قالب

شما باید دنبال عکسی به نام logo.png یا logo.jpeg بگردید.

اگه نتونستید تغیر بدید دمو آنلاین بذارید از سایتتون تا بهتون بگم

بدرود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز منظور از تغییر بنر تغییر بنر خودتون در صفحات مختلف سایت هست ؟ یعنی می خواهید در صفحات مشخص بنر جدیدی داشته باشید؟ یا اینکه نه شما یک قالب دارید که می خواهید بنر یا لوگوی خودتون رو به جای بنر یا لوگوی اون قالب قرار بدید...؟

فرض می کنم شما قالبی دارید که می خواهید بنر یا لوگوی خودتون رو جای اون قرار بدید که پاسخ این مسئله رو جناب آقای محمد حسین میری عزیز بخوبی براتون شرح دادن و من تکمیلش می کنم که باید ببینید نام اون تصویر که میخواهید تغییر بدید چیه اونوقت به فایل های جوملاتون برید و از طریق آدرسی که محل تصویر رو مشخص میکنه اون رو تغییر بدید

و اما موضوع دوم...

اگر می خواهید یک ماژولی داشته باشید در قسمت بنر سایتتون خوب یا باید در قالبتون موقعیت برای بنر تعریف شده باشه و اونوقت تو اون موقعیت از طریق ماژول htmlدستی بنرتون رو قرار بدید... یا اینکه باید در موقعیت مورد نظر در قالبتون یک موقعیت جدید اضافه کنید تا بتونید ماژولی برای اون قسمت تعریف کنید... که ایجاد موقعیت جدید در قالب ... در انجمن بحث شده می تونید جستجو کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه

موفق و پیروز باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...