رفتن به مطلب
jalaladdin

چپ چین کردن زیرمنوی بالا

پست های پیشنهاد شده

اگر منظروتون اینه که نوشته های زیر منو راست چین شود به صورت زیر عمل کنید.

توسط یک ویرایشگر فایل زیر را باز کنید

templates/ifreedom/-fjt/css/styles.css

حال کدهای زیر را با کدهای خط 92 جایگزین کنید

#nav ul li:hover ul li a, #nav ul li ul li a, #nav ul li.active ul li a{margin:0; padding:0 0 0 10px;height:24px;line-height:24px; background:#555;border-bottom:1px solid #3a3a3a; border-right:0; color:#d1d1d1; font-size:12px;font-weight:normal;text-shadow:none; -moz-border-radius: 0px; border-radius: 0px; text-align:right;}

کدهای زیر را نیز با کدهای خط 93 جایگزین کنید

#nav ul li ul li a:hover, #nav ul li ul li.active a, #nav ul li.active ul li a:hover, #nav ul li.active ul li.active a {text-align: right; padding:0px 0 0 10px;height:24px;line-height:24px;background:#343434;color:#fff; font-size:12px;text-shadow:none;}

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با توجه به پست شماره 4 در هر دو کد بالا مقدار text-align را از right به left تغییر بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام

لطفا فايل قالبتون رو اينجا قرار بديد تا براتون انجام بدم

(براي منو كه افزونه جداگانه اي نصب نكرديد؟يعني منو كشوئي مال خود قالبه؟)

يا علي...

لینک به ارسال

با سلام

با توجه به پست شماره 4 در هر دو کد بالا مقدار text-align را از right به left تغییر بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

اون دستورات متن منو رو راست چین میکنه و اگر به left تغییر کنه متن چپ چین میشه! وال هم رو left بود که من پیشنهاد دادم وری right قرار بگیره

لطفا راهنمای کنید

توسط یک ویرایشگر فایل زیر را باز کنید

templates/ifreedom/-fjt/css/styles.css

حال کدهای زیر را جایگزین خط 87 کنید

#nav ul li:hover ul, #menu ul li.sfHover ul {right:0;}

و کدهای زیر را جاگیزین خط 89 کنید

#nav ul li ul li:hover ul {right:180px; top:0}

الان دیگه 100٪ مشکلتون حل میشه.

ارادت

لینک به ارسال

اون دستورات متن منو رو راست چین میکنه و اگر به left تغییر کنه متن چپ چین میشه! وال هم رو left بود که من پیشنهاد دادم وری right قرار بگیره

با سلام

دوست عزیز ، جناب p30note حرف شما متین و درست ولی ...

ببینید من تو برخی از تاپیکها اینو چندین بار اعلام کردم ، کسانی که سوالی رو مطرح میکنند ، درست مطرح کنند تا پاسخ درست هم بگیرند . غیر از اینه ؟

شما الان یه بار دیگه پست شماره 7 رو ببینید . اون چیزی رو که توی اون پست خواستند با اون چیزی که تو عنوان تاپیک میبینید 180 درجه با هم فرق دارند . بازم غیر از اینه ؟

ایشون تو پست شماره 7 خواستند که زیر منو از راست به چپ باز بشه . برای چنین حالتی اصطلاح راست چین کردن رو باید به کار ببرند . در صورتیکه عنوان تاپیکشون چپ چین کردنه !

بنده هم سایت ایشون رو دیدم و منوها چپ چین بودند فقط نیاز داشت که متن ها چپ چین بشن که راهش رو گفتم

اما اینکه داستان از پست 7 به بعد عوض میشه مقصر من نیستم

تمام پاسخها بر اساس سوالات داده میشه نه بر اساس علم غیب !

راه حلتون هم درسته و باید مشکل ایشون رو حل کنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

دوست عزیز متن را بخونید نه عنوان را

مشکلم حل شد با سباس از حسن نظر وتوجه همه دوستان

لینک به ارسال

با سلام

اینم از متن . خودتون قضاوت کنید

به نقل از پست شماره 5

حالا چگونه زیر منو چپ چین کنم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، جناب p30note حرف شما متین و درست ولی ...

ببینید من تو برخی از تاپیکها اینو چندین بار اعلام کردم ، کسانی که سوالی رو مطرح میکنند ، درست مطرح کنند تا پاسخ درست هم بگیرند . غیر از اینه ؟

شما الان یه بار دیگه پست شماره 7 رو ببینید . اون چیزی رو که توی اون پست خواستند با اون چیزی که تو عنوان تاپیک میبینید 180 درجه با هم فرق دارند . بازم غیر از اینه ؟

ایشون تو پست شماره 7 خواستند که زیر منو از راست به چپ باز بشه . برای چنین حالتی اصطلاح راست چین کردن رو باید به کار ببرند . در صورتیکه عنوان تاپیکشون چپ چین کردنه !

بنده هم سایت ایشون رو دیدم و منوها چپ چین بودند فقط نیاز داشت که متن ها چپ چین بشن که راهش رو گفتم

اما اینکه داستان از پست 7 به بعد عوض میشه مقصر من نیستم

تمام پاسخها بر اساس سوالات داده میشه نه بر اساس علم غیب !

راه حلتون هم درسته و باید مشکل ایشون رو حل کنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون ازینکه وقت گذاشتید.

متاسفانه عنوان رو خوب بیان نکرده بودن. از همون اول هم فهمیدم که سوالشون رو اشتباه مطرح کردند ولی میدونستمم مشکل چیه. اول اومدم متن زیر منور رو RTL کردم و وقتی که دوباره اومدند گفتن زیر منو چپ جین شه فهمیدم منظورش باز شدن از راست به چپ زیر منوهاش که اونم رفع شد.

عذر خواهی من را بپذیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...