رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز

من حدود 10 ماه پیش سایتم را راه اندازی کرده ام و اکنون دارای پیج رنک 3 و رتبه الکسای 9000 در ایران و 700000 در جهان هستم و روزانه حدود 2000 بازدید دارم. آیا لازم میدانید جهت بهینه سازی سئو و ارتقاء سایت به شرکتهای سئو مراجعه کنم؟

اگر جواب مثبت است یک شرکت معتبر معرفی بفرمایید

با سپاس

http://www.negarstan.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببین دوست عزیز اگر شما دنبال این هستید که شرکتی بهتون دوستان معرفی کنند برید هزینه کنید و درصد سئو رو بالا ببرید ...

فکر نمیکنم اینجا به جوابی برسید !

منتها میتونید خودتون استین بالا بزنید و کارشو انجام بدید و مطمئنا دوستان کمکتون خواهند کرد...

اینجا انجمن رفع مشکلات و اموزش هست نه معرفی شرکتهای....:002:

لینک به ارسال

درود

بله دوست من، سایت شما نیاز جدی به سئو شدن دارد.

اما با توجه به اینکه سایت شما فارسی زبان هست و مخاطبینتان نیز به طبع ایرانی هستند. بهتر است تا روشن شدن تکلیف ف - ی ل - ترینگ گوگل دست نگه دارید.

پس از آن هم با دقت و وسواس فراوان سایت خود را به یک متخصص سئو بسپارید. البته بهتر این هست در دوره ی آتی کلاس سئوی جومینا شرکت کنید تا فرمان سئوی سایتتان دست خودتان باشد.

یاعلی

لینک به ارسال

دوست عزیز سعی کن مقاله ها و مطالبی رو که میذاری رو سایتت از خودت باشه. یعنی یه چیز جدید باشه که تو سایتای دیگه نباشه (می تونی از سایتهای خارجی بگیری و ترجمه کنی) اینجوری به شدت تو گوگل پیشرفت میکنید ولی وقتی از سایتای دیگه کپی میکنی گوگل امتیاز شمارو کم میکنه! واسه مطالبی که کپی می کنی لینک "منبع" رو بذار که گوگل به دومینتون امتیاز منفی نده!

لینک به ارسال

باسلام و احترام

جناب آقایان p30note و حسینی عزیز از اینکه راهنمایی میفرمایید سپاسگزارم اما خواهش میکنم برای اینکه روشنتر شوم در مورد موارد زیر هم نظر کارشناسانه خود را بفرمایید.

جناب p30note عزیز در مورد 80% مطالب سایت سعی شده است در مورد یک موضوع ، مطالب متعدد با هم ترکیب و یک مطلب متفاوت با مطالبی که در سایتهای دیگر در مورد همان موضوع موجود است ایجاد گردد و حداقل از نظر کمیت با مطالب مشابه دیگر متفاوت هستند.

جناب حسینی عزیز من سایتم را در مهرماه سال نود راه اندازی کردم و پس از 3 ماه پیج رنک 3 گرفتم میخواهم بدانم که چرا معتقدید سایتم نیاز جدی به سئو شدن دارد و دقیقا من در درخواست خودم ، راهنمایی در مورد کارشناسان معتبر سئو را درخواست کرده بودم که امیدوارم در این مورد راهنمایی بفرمایید با عنایت به این مسئله که بدلیل دوری از مرکز امکان شرکت در کلاسها را هم نداریم

با سپاس

لینک به ارسال

یه مشکل جدی که تو سایت شما هست استفاده نابه جا از تگ h1 هست

تو یه سایت خودتون حتما فقط تو هر صفحه یه دونه تگ h1 به کار ببرید و این تگ رو بالاترین جای قالب بزارید که بالای بقیه تگه باشند(h2,h3,...)

Web analytics مشکل داره!لینک زیر ر مطالعه کنید!

http://www.prelovac.com/vladimir/browser-addons/seo-doctor#analytics

و مطالبتون رو به هیچ وجه کپی پیستی نباشه!

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

خوب به انگلیسی آموزش داده شده.

فعلا هم گوگل تحریم شده. وگر از گوگل ترنس لیت استفاده میکردید کارتون راه می افتاد.

هر چند جناب آمره ای عزیز توضیحات خلاصه شده رو دادند.

بدرود

لینک به ارسال

عزیز ادرس ترنسلیت گوگل رو باز کرده و لینک سایت معرفی شده رو وارد کنید و زبان رو انگلیسی به فارسی کنید...

این لینک فارسیش میشه:

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&depth=1&hl=en&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=en&tl=fa&twu=1&u=http://www.prelovac.com/vladimir/browser-addons/seo-doctor&usg=ALkJrhhlqGzh-LwYKq39z-NftAHTm-gNCg#h1

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...