رفتن به مطلب
rambler

افزونه ای برای درج خودکار مطلب از سایت دیگر

پست های پیشنهاد شده

با سلام. دوستان من دنبال یه افزونه ام که در مورد یک کلمه خاص" مشهد" تمام اخبار مربوط به همین کلمه رو تمام و کمال از سایت khabarfarsi بگیره و توی سایت من نشون بده.یعنی نمی خوام عنوان مطلب باشه.می خوام خود مطلب کامل باشه.ناگفته نماند سایت خبر فارسی هر روز یک ایمیل به من می زند که تمام اخبار مربوط به مشهد رو عنوانی نشونی میده! پیشاپیش سپاس:heart::002:

:64 (20):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

می تونید لینک ار اس اس اخبار مربوط به مشهد رو از سایت مربوطه بگیرید و با ماژول های ار اس اس اونو تو سایتتون نشون بدید

یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین کار اینه که برید داخل بخش همون موضوع و ادرس خبر خوانش رو بر دارید و توسط ماژول نمایش خبر خوان کلیه مطالب رو به نمایش بگزارید ..پس از هر بار اپدیت در بخش سایت مربوطه مطالب در خبر خوان ریدر شما به نمایش در خواهد امد...:002:

لینک به ارسال

باید از خبرخوان هایی که مطالب رو به محتوای جوملا انتقال میدن استفاده کنید. مثل feedgator.

البته این نوع افزونه های تجاری هستند و باید در سایتهای وارز دنبال اونها بگردید

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان.این افزونه feedgator رو از کجا می تونم گیر بیارم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...