رفتن به مطلب
ahmadsoft

شرطی کردن موقعیت ها

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

من یه قالب دارم و میخوام بعضی از ماژول ها در صفحه اصلی اجرا بشند و مثلاً در ادامه مطلب دیگه نباشند . برای اینکه منظورمو بهتر بفهمید من دارم رو قالب سایت pnui.ir کار میکنم و میخوام ماژول آخرین اخبار و فیلم فقط در صفحه اصلی باشه و تو ادامه مطلب دیگه نباشند . لطفاً راهنماییم کنید چون این پروژمه و باید فردا پس فردا تحویلش بدم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در تنظیمات ماژول بروید

در اون آخر صفحه گزینه ای دسترسی داره که می توانید مجموعه ای که مثلا مطلب مورد نظر درون اون است رو تیک آنرا بردارید تا دیگر در صفحاتی یا مطالبی که به این مجموعه مربوط اند به نمایش در نیایند.

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

در تنظیمات ماژول بروید

در اون آخر صفحه گزینه ای دسترسی داره که می توانید مجموعه ای که مثلا مطلب مورد نظر درون اون است رو تیک آنرا بردارید تا دیگر در صفحاتی یا مطالبی که به این مجموعه مربوط اند به نمایش در نیایند.

موفق و پیروز باشید

اون قسمت فقط مخصوص منو هاست و مثلاً من میزارم روی صفحه اصلی و ادامه مطلبم جز صفحه اصلی هست . ممنون میشم راهنمایی بیشتری بکنید

لینک به ارسال

سلام

طبق چیزی که شما گفتید من راهشو گفتم. اگه منظور چیزه دیگریست باید بیشنر راهنمایی کنید.

وگرنه اگه کاری که من گفتم رو بکنید در ادامه مطلب اون ماژول تنظیم شده را نخواهید دید.

البته حق با شماست اون برای منو است ولی اگه یه منو بسازید و اون مجموعه رو بهش اختصاص بدید حل میشه

بدورد

لینک به ارسال

سلام

طبق چیزی که شما گفتید من راهشو گفتم. اگه منظور چیزه دیگریست باید بیشنر راهنمایی کنید.

وگرنه اگه کاری که من گفتم رو بکنید در ادامه مطلب اون ماژول تنظیم شده را نخواهید دید.

البته حق با شماست اون برای منو است ولی اگه یه منو بسازید و اون مجموعه رو بهش اختصاص بدید حل میشه

بدورد

خیلی دمت گرمه داداش . خیلی . درست شد

لینک به ارسال

سلام چطوری یه ماژول رو به منو اختصاص بدیم ؟؟

مثلا ماژول اسلاید شو ؟؟؟

مشکل منم همینه

ممنون میشم بگین

قالب استفاده شده امیر کبیر هست اینم سایت www.tekno-sys.ir

لینک به ارسال

سلام

در تنظیمات ماژول و در آخر همون صفحه گزینه هایی به نام تخصیص به منو داره

می تونید در اونجا تنظیم کنید.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

عزیزم ممنون از اینه پاسخ دادی

اما من اینکار رو کردم تیک ماژولها همش روی صفحه اصلی فقط

اما بازم تو صفحه دوم نشون میده همه رو

یه نگاه بنداز به سایتم !!! www.tekno-sys.ir

قسمت اخبار یه لینک هست که تاسیس دانشگاه نوشته اینجا مطلبی هست که روش کلیک کنی میره صفحه دوم نشون بده که همه رو دوباره میاره

ممنون اگه بگین چطوری درست کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...