رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان گلم (عمرتون مثل گل نباشه) :

آقا من یک سوال برام پیش اومد و به صورت خصوصی مطرح کردم اما دیدم اگر بخوام به صورت خصوصی به جوابم برسم شاید مشکل بعضی از دوستان هم باشه و من با اینکارم جلوگیری کرده باشم از کمک به اونها . تصمیم گرفتم به صورت عمومی مطرح کنم .

سوال درمورد تنظیم FTP بود و بدلیل اینکه اف تی پی هاستی که دارم باهاش کار می کنم jazebeh.com/cpanel بود نمی دونستم چی باید در

FTP Host

بنویسم بخاطره همین سوالم رو این جور مطرح کردم :

ببین من هم فایل configuration.php رو طبق راهنماییت درست کردم هم الان اومدم از مدیریت سایت ftp رو درست کنم اما نمی دونم جای FTP Host چی باید بنویسم . ماله یکی از سایت هایی که کار می کردم این بود server19.mihannic.com و وقتی نوشتم جواب داد اما ماله این اینه jazebeh.com/cpanel . وقتی اینو می نویسم پیغام خطا میده چرا ؟

بخاطره همین هیچ چیزی نمی تونم نصب کنم .

اما پاسخ :

باید به این صورت وارد می کردم :

ftp.jazebeh.com

اما سوال دیگری برام پیش اومد . من تنظیمات رو درست انجام دادم و هنگام ذخیره درست ذخیره می شود و پیغام خطا نمی دهد اما وقتی می خوام یک ماژول یا کامپوننت یا . . . نصب کنم با این پیغام مواجه می شم :

Unable to find install package

بدون هیچ پیغام خطایی این پیغام جای پیغام درست نصب شدن می آید . مشکل از کجا هست ؟

بازم تشکر می کنم از شما دوستان همیشه همراهم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ابتدا سعی کنید از الحاقاتی بهره ببرد که با جوملا 1.5 سازگار باشند و البته این فایلها که می خواهید نصب کنید سالم باشند...

پلاگین ارث بری(System - Legacy) جوملا رو از مدیریت پلاگینها فعال کنید باید این مشکل رفع بشه...

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

ابتدا سعی کنید از الحاقاتی بهره ببرد که با جوملا 1.5 سازگار باشند...

پلاگین ارث بری(System - Legacy) جوملا رو از مدیریت پلاگینها فعال کنید باید این مشکل رفع بشه...

پیروز باشید

مجتبی جان اول تشکر می کنم از پاسخ سریعت به این سوال

دوم اون پلاگین (System - Legacy ) رو فعال کرده بودم. و از افزونه هایی استفاده می کنم که هم قبلا تست کردم هم ok هست اما متاسفانه اصلا بعد از نصب به غیر از این پیغام اتفاق دیگری نمی افته . لازم بذکر است که بدونید با غیر فعال کردن FTP این پیغام به این شکل تغییر می کند :

مثلا با نصب پلاگین jsecure

* It was not possible to copy the selected file.
   * JInstaller::install: Failed to copy file: /tmp/install_4cea55c2eb6a7/jsecure.php to /home/jazebeh/public_html/plugins/system/jsecure.php

ممنون .

لینک به ارسال

سلامت باشید

ftp رو غیر فعال و مجدد فعال کنید و دقت کنید اطلاعات ftp درست وارد شده باشه

اطلاعات ftp رو هم در فایل configuration.php بررسی کنید

محتویات پوشه tmp جوملا رو پاک کنید و دسترسیش رو روی 777 قرار بدید

اگر باز هم نشد سطوح دسترسی پوشه های مرتبط با افزونه ای که می خواهید نصب کنید رو در هاست قابل نوشتن کنید و بعد اقدام به نصب کنید ببینید حل می شه یا خیر...

اگر با همه این کارها باز هم نتیجه نگرفتید به ادمین سرور گزارش کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه

موفق باشید

لینک به ارسال

آقا آیتم هایی که گفتی انجام دادم اما بازم مشکل داره فقط یک چیز ببین تو فایل configuration.php جلوی هاست پر شده لوکال هاست درسته یا نه ؟

var $host = 'localhost';

بعد تازه من از Cpanel فایل configuration.php رو دسترسی شو به 777 تغییر دادم اما وقتی FTP رو ذخیره می کنم از مدیریت سایت پیغام زیر رو میده . میگه نمی تونی روش بنویسی ! منکه عوض کردم پس چرا اینو میده ؟:exclamation::idea::(

Could not make configuration.php writable

در کل این هاست خیلی جالبه . خنده داره .

بازم ممنون . منتظر راهنماییاتون هستم .

لینک به ارسال
$host = 'localhost
دوست عزیز این درسته وارد کردی

اما در مورد اینکه

ftp.jazebeh.com
اینطوری وارد کردی درست نیست

اینجا فقط شما آدرس سایتونو باید وارد کنید فکر نکنم نیاز باشه که ftp لازم باشه بنویسید

اگر قسمت سطح درستی درست کار نمی کنه بهتر که اطلاعات توش کپی کنی بعد یک فایل جدید درست کنی و توی اون کپی کنی بعد هم فایل قبلی configuration.php رو حذف کن و فایل جدید رو به همین اسم رینمش کن

لینک به ارسال
$host = 'localhost
دوست عزیز این درسته وارد کردی

اما در مورد اینکه

ftp.jazebeh.com
اینطوری وارد کردی درست نیست

اینجا فقط شما آدرس سایتونو باید وارد کنید فکر نکنم نیاز باشه که ftp لازم باشه بنویسید

اگر قسمت سطح درستی درست کار نمی کنه بهتر که اطلاعات توش کپی کنی بعد یک فایل جدید درست کنی و توی اون کپی کنی بعد هم فایل قبلی configuration.php رو حذف کن و فایل جدید رو به همین اسم رینمش کن

دوست عزیز اونجور هم که شما گفتید وارد کردم و عمل کردم اما بازم نشد .

لینک به ارسال

چنانچه مطمئن هستید مشکل از جانب سرور نیست در صورت امکان اطلاعات هاست و ادمین + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...