رفتن به مطلب
saeedsobhkhiz

امکان ساخت چند صفحه همانند صفحه اصلی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قبل از مطرح کردن و ایجاد این تایپیک ، تو انجمن و اینترنت گشتم به جواب سوالم نرسیدم گفتم اینجا مطرح کنم .

صفحه اصلی سایت را در نظر بگیرید که می تونیم تنظیمات را جوری قرار بدیم که بعد از اینکه گزینه صفحه اصلی را فعال میکنیم مطالب در صفحه اصلی سایت نمایش داده میشه . تا اینجا به صورت پیش فرض وجود داره

حالا من تو سایتم 20 لینک یا قسمت دارم

بخش آموزش

بخش سخت افزار

بخش نرم افزار

و...

حالا من پشت سرهم باید مطالب را تو این دسته بندی ها قرار بدم و یک صفحه گنجایش بیش از چند مطلب را نداره و سرعت لود صفحه را پایین میاره . یعنی اگه راحت تر بگم بعد از اینکه مطلب تو صفحه اصلی منتشر شد باید بره تو اون دسته بندی ها قرار بگیره ؟ درسته ؟ من می خواهم اون دسته بندی ها هم مثل صفحه اصلی باشه . یعنی نیاز نداشته باشه که یک صفحه با جدول ایجاد کنم و یک خلاصه از مطلب را بنویسیم و لینک بدم به مطلب اصلی

امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید

منتظر پاسخ شما هستم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ببینید تمام مواردی که گفتید همگی به نوع منو و تنظیمات اون بستگی داره

شما میتونید برای صفحه اصلی نوع منو را "صفحه اصلی" انتخاب کنید که بطور پیشفرض همین انتخاب شده و برای سایر منوها "نمایش مطالب مجموعه بصورت بلاگ" رو انتخاب کنید

تعداد مطالب قابل نمایش در هر صفحه و سایر مواردی رو که نیاز دارید همگی مربوط به تنظیمات پارامترهای منو میشه

یعنی اگه راحت تر بگم بعد از اینکه مطلب تو صفحه اصلی منتشر شد باید بره تو اون دسته بندی ها قرار بگیره ؟ درسته ؟

بله . وقتی شما مطلبی رو ایجاد میکنید براش بخش و مجموعه تعیین میکنید اما تنظیم نمایش در صفحه اصلی اختیاری میباشد

در واقع مطلبی رو که درصفحه اصلی میبینید به نوعی پیش نمایش همون مطلب است که از مجموعه موردنظر فراخوانی میشه و اینگونه نیست که مطلب کپی باشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...