رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من تازه کار با جوملا رو شروع کردم چون میخوام یه سایت خبری درست کنم یکی از بسته های خبری جوینا (شار نیوز ) رو نصب کردم منتها سرعت سایت خیلی کم شده چه در بخش مدیریت جوملا و چه صفحه اصلی و دیگر قسمت ها .

چند قالب دیگه رو هم امتحان کردم اما مشکل حل نشد .این رو هم بگم که نه اینترنت من مشکل داره و نه سرور سایت .چند مرور گر رو هم امتحان کردم اما با وجود اینها کندی سایت باقیه حتی قالب بدون محتوا هم دیر لود میشه

به نظرتون توی نصب جوملا مشکلی هست؟

قالبایی که امتحان کردم(شار نیوز،تابناک ،و...) مشکل دارن؟ گرچه این مشکل در قسمت مدیریت هم هست.

و یا اینکه جوملا در مقایسه با سایر سیستم ها که من تا حالا باهاشون سروکار داشتم نظری وردپرس ،نیوک،دیتا لایف و غیره از نظر سرعت در سطح پایین تری هست.

وآیا برای بهبود سرعت راهی وجود داره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست گرامی

به انجمن تخصصی جوملا (جومینا) خوش آمدید

جوملایی که نصب کردید رو حذف و مجدد نصب کنید...

چنانچه نصبتون بدون مشکل باشد و قبل از اینکه افزونه ای نصب کنید مشکل سرعت داشتید مطمئنا یا درست نصب نشده و یا مشکل از جانب سرور شماست که باید با ادمین سرورتون تماس بگیرید و یا مشکل از جانب isp شماست...

پیروز باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...