رفتن به مطلب
asadpur

کمک در مورد راه اندازی سایت شهدا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . من میخوام یه سایت شهدا راه اندازی کنم برای شهرمون. یه چندتا انتظار از سایت دارم میخوام بدونم آیا میشه با افزونه های جوملا براوردش کرد یا نه ؟

اول اینکه کل حروف الفبا رو داشته باشیم بعد ما رو هر حروف که کلیک کنیم نام شهدای اول اون حرف رو به ما نمایش بده . بعد ما رو هر شهید که کلیک کنیم بتونیم زندیگینامش ؛خاطراتش و ... مشاهده کنیم . آیا اینجور میشه ؟

با تشکر .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

آقای نیما حبیب خدا در سایتشون پیه افزونه با نام شهدا منتشر کردن

متونید اون رو ببینید گمونم مشکلتون حل بشه

http://new.joomacademy.ir/index.php

لینک به ارسال

آقا حامد دستتون درد نکنه . این کامپوننت تقریبا خوبه . میشه ازش استفاده کرد .

در قسمت اول که گفتم ما یه comobox میخواهیم که حروف الفبا رو تو اون جا بدیم(یا اگه یه افزونه باشه که نیاز به comobox نباشه ) ، بعد اون رو لینک بدیم به هر شهید در این افزونه شهدا که معرفی کردید // ینی این کار شدنیه ؟

لینک به ارسال

افزونه ای برای زبان فارسی ندیدم ولی می تونید به روش دستی (بخش و مجموعه) این کار رو انجام بدید

لینک به ارسال

با سلام

البته به غیر از راه حلهایی که دوستان در بالا اشاره کردند میتونید از تب سازها نیز استفاده کنید

مثلا" این یه نمونه :

http://forum.joomina.ir/thread-11731.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

آقای صفرعلی ممنون از معرفی افزونه . خواستم بگم جمعیت شهدای شهر ما چیزی حدود 400 نفر به بالاست . این اندازه فکر کنم نشه با تب ساز راهش انداخت . من میخوام کل حروف الفبا تو سایت به یه صورت باشن بعد رو هر حروف کلیک کردن شهدارو به همون اسم نشون بده . بعد شهید مورد نظر رو انتخاب کنیم بعدش دیگه اطلاعات نشون بده .

من مشکلم اینجاست که چجور این حروف الفبارو درست کنم بعد اسامی رو به اون اظافه کنم بعد به صورت جالب تو سایت نشون بده

لینک به ارسال

با سلام

والا من چیز بهتری به غیر از تب ساز سراغ ندارم مگر آنکه بقیه دوستان راه کار بهتری داشته باشند

شما میتونید نام هر تب رو حروف الفبا قرار بدید

بعد خاطرات یا زندگینامه یا ... هر شهید را بصورت یک مطلب آماده کنید

بعد داخل هر تب لینک مطلب مربوط به هر شهید را برحسب نام شهید و در تب مزتبط با همون حرف قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...