رفتن به مطلب
mamad1

خراب شدن تنظیمات قالب zt_xenia

پست های پیشنهاد شده

سلام . کمک فوری فوری فوری

بخش مدیریت قالب xenia قسمتی داره که میشه رنگ و تکسچر قالب و محل اسلاید شو و فوتر رو تعیین کرد . اما حالا مشکلی پیش اومده و پنل رنگ این قسمت باز نمی شه . راه حل چیه ؟

می خواستم دوباره قالبو نصب کنم اما ترسیدم همه ماژول ها و کامپوننت ها و مطالب سایت به هم بریزه ،آخه هر ماژولی یه پوزیشن از این قالب گرفته دیگه، مگه نه؟ با همین منطق قالبو حذف و نصب نکردم .

میشه دوباره قالبو نصب کنم ؟

با تشکر .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به طور کلی نباید مشکلی پیش بیاد. شما قالب رو حذف کنید و دوباره نصب کنید. اگه مشکلی بود و افزونه ها سر جاشون نبودند باید موقعیتشون رو درست کنید

اگه می توانید حتما بک آپ فراموش نشه. یک بک آپ اول تهیه کنید.

بدرود

لینک به ارسال

قالب xenia را بدون اینکه حذف کنم مجددا نصب کردم و بدون مشکل نصب شد . اما...

اما مشکلش حل نشد . منم نشستم و هرچی ماژول و پلاگین و کامپوننت تو دو هفته اخیر نصب کرده بودم یکی یکی حذف و تست کردم تا اینکه مچشو گرفتم.

پلاگین mootools upgrade این مشکل رو باعث شده بود . اگه کسی به این مشکل برخورد این پلاگین رو غیر فعال کنه و تنظیمات رنگ و تکسچر قالب xenia را انجام بده و بعد دوباره mootools رو فعال کنه .

تشکر از پاسخ قبلی... و بعدی ها

لینک به ارسال

کاربرد گزینه های

optimize css

optimize js

optimize html

چیه ؟ واسه سئو موثره ؟ اینا را فعال کنم ؟

لینک به ارسال

این گزینه ها برای بهینه سازی css ، جاوا اسکریپت وhtml هست که سعی در باز شدن سریع صفحات دارد و از بارگذاری کدهای اضافی جلوگیری می کند

در برخی موارد فعال کردن این موارد سبب اختلال در اسلایدر ها و ... می شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...