رفتن به مطلب
majid960

تغییر کاربری سایت ...

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه ...

احتمالا موضوع درخواستی من متعلق به اینجا نباشه ولی جای دیگری برای مطرح پیدا نکردم ...

بنده سایتی دارم که در زمینه معرفی محصولات چوبی میباشد . اخیرا و با توجه به تغییر شغلی خودم تصمیم دارم این سایت رو در زمینه مسکن و خانه تغییر محتوی بدهم .

این سایت جوملا 1.5 است ... اولا میخواستم ببینم چطور میشه مطالب مربوط به محصولات چوبی را حذف و مطالب در ارتباط با مسکن رو جایگزین کنم ... آیا مثل حذف و اضافه کردن مطالب بطور نرمال هست یا یک روش کلی دارد ...

ثانیا اگر من بخوام سایت رو به سیستم مدیریت وردپرس ببرم ، معقول هست یا خود سیستم مدیریت جولا برای مطالب جدیدم مناسبه ...

ممنون از همه ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز.

در مورد ورد پرس که بارها در همین انجمن هم صحبت شده.

و بر اساس تجربه شخصی‌ و آمار موجود توصیه می‌کنم برای این منظور از ورد پرس استفاده نکنید.

ورد پرس بیشتر برای سایت‌هایی‌ که محتوای بلاگی دارن مقبوله

در مورد جوملا هم به نظر من اگه میخواید کلا محتوا رو تغییر بدید

بهتره اون جوملا رپ پاک کنید و یه نسخه جدید نصب کنید.

و همین طور با توجه به این که شما هنوز از نسخهٔ ۱.۵ استفاده می‌کنید

این بهترین فرصت هست که به نسخهٔ ۲.۵ مهاجرت کنید.

:x (37):

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایتون ...

حالا من اگه بخوام این نسخه از جوملا رو با نسخه 2.5 عوض کنم چه کاری باید بکنم ... راستش تا حال در این زمینه کاری نکردم . اگر منبعی یا مطلبی سراغ داشته باشید و معرفی کنید بیشتر ممنون میشم ...

لینک به ارسال

عرض کردم خدمتتون.

چون کلا میخواید سایت رو عوض کنید بهتره این جوملیی که الان دارید باهاش کار می‌کنید رو به طور کامل حذف کنید.

آخرین نسخهٔ جوملا ۲.۵ رو از سایت جومینا دانلود کنید و نصبش کنید.

:x (37):

لینک به ارسال

و اما من راهنماییتون میکنم ابتدا سرچ کنید داخل نت و بسته نصبی (جوملا+افزونه ها اماده) در رابطه با موضوع خودتون پیدا کنید...

سپس بسته رو در هاست خود نصب فرمایید و اگر سایت داخل گوگل مستر ثبت هستش داخل مدیریت وب مستر به بخش سایت مپ رفته

و سایت مپ بسته جدید رو ثبت نمایید ...

((((توجه! ابتدا منو هاتونو کامل بسازید و یا تغییرات رو اعمال کنید بعد سایت مپ رو ثبت کنید))))

سپس کلا جوملا 1.5 همراه مطالب رو حذف و با جوملا 2.5 اماده ی خود کارتونو ادامه بدید...:002:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...