رفتن به مطلب
opoet7

استفاده از دو فونت در یک نوشته

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

امکان استفاده از دو فونت متفاوت با سایز های متفاوت در CSS یا جای دیگه برای متمایز کردن نوشته های فارسی و انگلیسی وجود دارد؟

بدین شکل که تو مقالات وقتی نوشته دارای نوشته های فارسی و انگلیسی هست نوشته های فارسی با یک فونت و سایز و نوشته های انگلیسی با یک فونت و سایز دیگر باشند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

والا شدنش رو که فکر کنم بشه باید با css آشنا باشید و بتونید یکسری کلاسها رو به دلخواه خودتون بنویسید . یعنی یک کلاس برای فارسی و یک کلاس هم برای انگلیسی . بعد این کلاسها را در داخل ادیتور استفاده کنید

بدین صورت که دکمه html رو میزنید و داخل کادر html متن موردنظرتون رو داخل کلاس موردنظر در تگ استایل قرار میدید

یه کم شاید راه سختی به نطر برسه ولی راه دیگه ای نمیدونم مگر آنکه بقیه دوستان در این مورد نظری داشته باشند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام و تشکر

نه نمیخوام موقعی که نوشته رو ایجاد می کنم خودم انتخاب کنم میخوام خودش این کارو خودکار انجام بده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...