رفتن به مطلب
jafar007

مشکل در افزونه joomshoping

پست های پیشنهاد شده

سلام

تو سایت خیلی گفتم ولی چیزی پیدا نکردم

من تازه دارم جوملا کار میکنیم زیاد وارد نیستم

این ماژول joomshoping رو که از همین سایت جومینا دانلود کردم نصب کردم اولش که وقت نصب ارور میده که نمیتونه منوهای سرپرستی رو نصب کنه بعد تو قسمت مدیریت هم گزینه ای پیدا نکردم که نحوه پرداخت ها رو بتونم دست کاری کنم من فقط حالت cash on delivery رو میخوام بقیه مثل paypal و ... رو میخوام حذف کنم باید چیکارم کنم.

و اون قستمی که بعد از انتخاب نحوه پرداخت که نو ع ارز رو مشخص میکنه میخوام فقط ریال باشه الان دوتا EUR است چطوری میشه تغییرش داد؟

این مشکلات تو دو سه تا پست دیگه هم مطرح شده بود ولی هیچ کدوم جواب درستی نرسیده بود.

اگر راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم

یه چیز دیگه من تو پست ها دیدم مثل اینکه تو بخش گزینه ها قستمی به عنوان پرداخت ها هست من این قسمت رو ندارم چطوری میشه اضافه کردش؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعد از کلی در گیری فهمیدم این کامپوننتی که تو سایت جومینا برای joomshopping قرار دادن برای ورژن جوملا 2.5 نیست برا همین خیلی از قسمت هاش نصب نمیشه اگر برین تو آدرس زیر می تونید ورژن مخصوص جوملا 2.5 رو از خود سایتش دانلود کنید که رایگان هم هست فقط ورژن انگلیسی هست ولی تو خود این سایت در کمال تعجب تو قسمت زبان هاش زبان فارسی رو هم داشت که وقتی نصب کردم دقیقا مثل همین ماژول این سایت فارسی شد تستشم کردم همه چیش درست بود فقط شاید یه مقداری تو سی اس اس هاش دست کاری بشه درستر بشه ولی در کل کامل بود.

این لینک دانلود کامپوننت

http://www.webdesigner-profi.de/joomla-webdesign/joomla-shop/downloads.html

تو همون صفحه دانلود هم زیرش یه قسمت برای دانلود زبان ها داره یه لینکه که اونجا زبون فارسی هم داره که فکر میکنم کار خود اعضای جومینا باشه چون ترجمش خیلی شبیه این ترجمه جومینا هست . در هر صورت دستشون درد نکنه.

لینک به ارسال

دوست عزیز آن نسخه که در آن سایت هست فقط تغییراتی در آن انجام شد و در جومینا قرار داده شد که در توضیحات افزونه بهش اشاره شد و ترجمه این تیم نیست!

پس از بررسی و وجود اشکالات زیادی که در آن ترجمه بود چندی پیش این افزونه از نو ترجمه شد و قرار شد پس از تغییرات جومینا بزودی در سایت منتشر بشه

موفق باشید

لینک به ارسال

یعنی زبون فارسی رو خود اون سایت درست کرده ؟ چه جالب که فارسی هم گذاشتن . البته من فعلا که با ترجمش مشکلی نداشتم خوب بوده.

در هر صورت اون سایت و گذاشتم که کسایی که مثل من به مشکل بر خورده بودن با این ماژول مشکلشون حل بشه.

از اینکه پاسخ دادین ممنون دوست عزیز. :)

لینک به ارسال

با سلام
با تشکر فراوان از ارائه این نسخه جدید از این فروشگاه ساز خوب

بنده از نسخه قبلی که ارائه داده بودید استفاده میکنم . همانطور که دراینجا هم قید شد بود در بخش مدیریت مشکلاتی عجیبی داره . هم اکنون کلی محصول در این فروشگاه وارد شده است و عملا فروشگاه در حال کار است . می خواستم راهنمایی کنید که چطور میتونم از این نسخه جدید به شکلکی که اطلاعات کنونی از بین نره استفاده کنم . با سپاس و ارادت ویژه

لینک به ارسال

درود بر شما

به قسمت تنظیمات فروشگاه بروید و از قسمت ورودی و خروجی ، یک فایل خروجی بگیرید و بعداً در نسخه جدید از قسمت ورودی آنرا به فروشگاه ساز اضافه کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با تشکر از شما

من برای خروجی گرفتن همین کارو انجام میدم

اما تمام حروف فارسی به صورت علامت سوال ذخیره میشه !!!!!!

ممنونم میشم برای رفع این مشکل راهنمایی کنید

لینک به ارسال

با تشکر از شما

من برای خروجی گرفتن همین کارو انجام میدم

اما تمام حروف فارسی به صورت علامت سوال ذخیره میشه !!!!!!

ممنونم میشم برای رفع این مشکل راهنمایی کنید

سلام

همونطور که دوستمون گفتن مشکل کاراکترهای فارسی به وجود میاد

و همچنین ما اقدام به تغییرقالب فروشگاه کرده بودیم . یعنی کدهای قالب جومشاپینگ رو عوض کرده بودیم . آیا این ورژن جدید فایل های قالبش تغییر کرده ؟ ایا میشه فایل هایی که ادیت کردیم رو روی نسخه جدید جایگزین کنیم ؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

همونطور که دوستمون گفتن مشکل کاراکترهای فارسی به وجود میاد

و همچنین ما اقدام به تغییرقالب فروشگاه کرده بودیم . یعنی کدهای قالب جومشاپینگ رو عوض کرده بودیم . آیا این ورژن جدید فایل های قالبش تغییر کرده ؟ ایا میشه فایل هایی که ادیت کردیم رو روی نسخه جدید جایگزین کنیم ؟

ممنون

اگر کسی در این رابطه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه

یک اینکه بشه از ورژن قبلی محصولات رو اکسپورت و در ورژن جدید ایمپورت کرد بدون اینکه کاراکترهای فارسی به مشکل نخوردند

دوم اینکه ایا فایل های قالب ورژن قبلی با فایل های قابل ورژن جدید تفاوت دارد و آیا می توان فایل های قبلی که ویرایش شده است را برای ورژن جدید استفاده کرد ؟

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

دوستان من 250 تا محصول و کلی مجموعه و غیره دارم ، اگر نتونم اینا رو به ورژن جدید جوشاپینگ جومینا انتقال بدم نمی تونم ورژن رو عوض کنم ، اگر ورژن رو هم نتونتم عوض کنم ، ورژن قبلی هم مشکلات زیادی داره و هم به بانک وصل نمیشه و عملا اصلا فروشگاه دیگه نیست ولی خریدی نشه شکل بگیره یک دایرکتوری محصولات میشه

ممنون میشم اگر کسی کمکی از دستش برمیاد راهنمایی ام کنه

لینک به ارسال

درود بر شما

شما باید بسته بروزرسانی از هر نسخه را میگرفتید و به ترتیب نصب می کردید و به نسخه کنونی می رسیدید

فایل بانک اطلاعاتی برای شما ارسال شد. کافی است افزونه را نصب کنید و جداول افزونه را از بانک اطلاعاتی حذف کنید و فایلی را که خدمتتون ارائه کردم را import کنید تا بروزرسانی انجام بشود

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...