رفتن به مطلب
Ekram

تغییر دادن رنگ پس زمینه قسمتی و یا کل صغحه سایت

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید.

من می خواهم رنگ قسمتی از سایت رو تغییر بدم ،مثلا رنگ قسمت بنر بالای سایت رو مشکی کنم یا کل صفحه سایت رو.

2- و می خواهم که بجای لوگوی جوملا عکس پرچم یا عکس دیگری قرار دهم ،

آیا برای این کار افزونه خاصی مورد نیاز هست یا نه ؟

این را هم اضافه کنم که من تازه کار هستم لطفا کمی ساده تر بیان کنید .با تشکر فراوان از شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز به جومینا خوش آمدید

1-برای تغییر رنگ در قسمت خاصی از قالب شما باید در css قالبتون کد رنگ مورد نظر رو بجای کد قبلی بنویسید

2-لوگوی سایت رو میتونید از داخل پوشه image قالبتون تغییر بدین و هر لوگویی که میخواین جایگزین کنید.

البته اگر پسوند فایل شما با فایل هدر قبلی فرق داره (مثلا اگه عکس قبلی یه تصویر ثابت بوده و الان شما یه تصویر متحرک میزارید) باید از داخل css یا index که بستگی به قالبتون داره اسم و پسوند عکس رو به اون عکس جدید تغییر بدین

3-اگر هم تغییرات حرفه ای بخواید در قالب ایجاد کنید میتونید قالب رو توی انجمن بزارید و دوستانی که وقت داشته باشن براوتن انجام میدن

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

عیدتان مبارک53.gif

برای مورد اول حداقل کمی با Css آشنا باشید / شایدم خیلی کم /

در باره مورد دوم اگه منظورتون رو خوب متوجه شده باشم همون favicon.icon رو میفرمایید { همون عکسی که در کنار آدرس سایتتتان نمایش داده میشود }

کافیه یک فایا با مشخصات همین فایل تهیه کرده و در دارکتوری قالبتان با عکس آیکی فعلی جایگزین کنید

یا حق

لینک به ارسال

خیلی ممنون.

از راهنمایی شما استفاده میکنم .

اگر نتونستم باز هم از راهنمایی شما استفاده میکنم.

باز هم ممنون دوستان .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...