رفتن به مطلب
hamidjh

انتقال فایل های یک سایت به هاست خودمان

پست های پیشنهاد شده

با سلام من یه دستور php می خوام که آدرس چند فولدر رو از یه سایت دیگه بهش بدم و ا فایل هارو درون هاست خودم کپی کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز.

میشه بیشتر توضیح بدید؟

خب اینجوری که امنیت اطلاعات و حریم شخصی و ... همه کشک!!!!

:x (37):

لینک به ارسال

ببینید من با کد زیر میتونم یه لینک که حاوی دانلود یک فایل در یک سایت است رو مستقیم و با سرعت خیلی بالا او رو از سایت به هاست خودم آپلود کنم خوبی این کار اینه که نمی خواد اون فایل رو اول روی سیستم خودم دانلود کنم و بعد روی هاستم اپلود کنم از انجایی که ترافیک اینترنت ما ایرانی ها محدوده این بهترین راه برای آپلود به هاست هست که دیگه از ترافیک اینترنت خودمان استفاده نمیکنیم و در زمان هم صرفه جویی میشه مثلا یه فایل که حجم 500 مگابایت رو داره با این روش در کمنر از 5 ثانیه به هاست آپلود میشه درحالی که اگه بخوایم از روش معمول استفاده کنیم باید اول فایل رو دانلود کنیم و بعد آپلود کنیم که 1 گیگابایت از حجم اینترنت رو میخوره و نیم ساعت معطل میشیم خودتان قضاوت کنید کدوم راه بهتره ؟

<?php

copy("http://wordpress.org/latest.zip", "file.zip");

?>

مشکل این کد اینه که فقط یه فایل رو تحت پوشش قرار میده و پوشه رو انتقال نمیده کدی هست که چند فایل و پوشه رو همزمان آپلود کنه؟

لینک به ارسال

اینجا رو یه نگا بنداز ببین کارت راه میوفته؟

اگه چیزی پیدا نکردی همین جا پیگیر باش خودم یه امتحان بکنم

:x (37):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...