رفتن به مطلب
iman iman

سوال از حرفه ای های جوملا... پلاگین یا کامپوننت درج کد جاوا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سوال من اینه که آیا راهی وجود داره که به جز درج در ماژول و مطلب بشه یک کد جاوا رو در تمامی صفحات سایت فعال داشت.

مثلاً کد های گوشه نمایی که در زیر قرار داره. این نمونه کد ها برای وبلاگ ها و صفحات html خیلی ساده قابل استفاده است. البته در جوملا هم چندین راه وجود داره ولی من دنبال پلاگین برای درج کد جاوا هستم و دلیل آن هم اینه که ترجیهاً نمی خواهیم در مطلب جوملا باشه چون فقط در صفحاتی که اون مطلب فعال باشه گوشه نما هم فعال میشه. و دوماً خواستم در ماژول قرار نگیره به دلیل اینکه یک فضای خالی در موقعیت ماژول ایجاد می کنه که به لحاظ ظاهر نا مناسبه. این رو هم می دونم یک افزونه ماژول مخصوص همین کار وجود داره که در این انجمن هم معرفی شده ولی این هم برای منظوری که من دارم نا مناسبه چون من می خوام بشه با کدهای جاوا کارکنه و نه اینکه خود اون مستقلاً تصویر رو در هر گوشه ای که بخوای نشون بده... البته می دونم با کپی در فایل های جوملا هم می شه ولی من دنبال یه چیزی مثل پلاگین یا کامپوننت می گردم برای درج کد جاوا ... اگه دوستان می شناسند لطفاً معرفی کنید

یه نمونه از کد جاوای گوشه نمای آزمایشی که قابل امتحانه :

karhayefarhangi.com/

دوستان عزیز اگه پلاگین یا کامپوننتی برای درج کد جاوا می شناسند معرفی کنند

.

الحمدلله خودم پیدا کردم اسمش پلاگین Head Script است که فقط کافیه آدرس فایل js رو به اون بدی تا در تمام سایت فعال کنه البته دقیقاً اون چیزی نیست که منظور بنده بود ولی خوب تا حد زیادی راضی کننده است

download.php?imgf=13457544061.jpg

از اینجا دانلودش کنید

( هزینه دانلود یک صلوات جهت تعجیل در ظهور مولای مهربانی ها )

دوستان اگه موارد دیگه ای پیدا کردند لطفا همین جا بگذارند.

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خب اگه نمیخواهید کد را در ماژول یا مطلب قرار بدید باید مستقیما در فایل index.php کدنویسی کنید

یک دایو در محلی مناسب ایجاد کنید و کد را داخل آن قرار بدید و بعد با استفاده از css محل نمایش را تنظیم کنید

این افزونه ای هم که شما نام بردید تقریبا" داره همین کار رو انجام میده

منتهی اون افزونه کد را داخل تگ head قرار میده ولی شما میتونید در تگ body قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...