رفتن به مطلب
amir23

نمایش ندادن یک موقعیت ماژول به کاربر عضو براي جوملا2.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در يك سايت آموزشي كه فيلم هاي آموزشي را آنلاين قرار ميدهم نياز دارم كه وقتي يك كاربر عضو شد و لاگين شد ديگر نتواند log out شود و بر همين اساس فيلم هاي آموزشي را پشت سر هم براي اعضا نمايش مي دهيم!! براي اين كار نياز به نشان داده نشدن ماژول login براي افرادي كه login شده اند دارم. براي جوملا 1.5 يكي از دوستان چيزي مشابه طراحي كرده بود اما براي جوملا 2.5 چنين كاري ميشه كرد؟ بايد در كد هاي قالب دست برد يا افزونه اي چيزي داره؟

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

میتونید ماژول لاگین رو دست کاری کنید.

و زمان کش رو هم زیاد کنید.

ولی در هر حالت بعد از مدت خاصی بطور خودکار می پره بیرون

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

ببخشيد من ميخواهم كه فردي كه لاگين شد ديگه نتونه خارج بشه كه بتونم كامل بهش دسترسي داشته باشم و براي كلاس هاي آموزشي رو بذارم نه اينكه بعد از مدتي طرف sign out بشه.

منظورتون از دستكاري ماژول لاگين چيه قربان؟ يعني يك جاهايي رو بايد كد اضافه كنم؟

لینک به ارسال

با سلام

خب میتونید ماژول رو فقط در یک صفحه منتشر کنید و بعد در تنظیمات ماژول تعیین کنید که کاربر پس از لاگین به کدام منو ریدایرکت بشه

اینطوری دیگه ماژول رو نمیبینه مگر آنکه به همون صفحه ای که ماژول قرار داره برگرده

برای اینکه کاربر به این زودی ها لاگ اوت نشه باید مدت زمان کش را بالا ببرید

ولی من به هیچ وجه این روش را توصیه نمیکنم چون امنیت سایت به خطر میفته . حال ، خود دانید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنون از جوابتون. اما من هم در جوملا2.5 هم در جوملا 1.7 چك كردم ديدم در قسمت تنظيمات پيشرفته در قسمت كش نوشته no caching و اصلا هم اجازه نميده من كش رو از اينجا بالا ببرم. از جاي ديگه اي ميشه بالا برد؟

لینک به ارسال

با سلام

تنظیم مدت زمان کش را در قسمت تنظیمات کلی انجام بدید . هر چند بطور منحصر بفرد هم باید بشه تنظیمش کرد در تنظیمات هر افزونه ای

اگه از قسمت تنظیمات کلی هم نتیجه نگرفتید ، سطح دسترسی فایل Configuration.php را روی 777 قرار بدید و پس از اعمال تغییرات مجددا" به 444 بازگردانید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنونم كه وقت ميگذاريد جواب ميديد اما متاسفانه از هر دو راهي كه گفتيد عمل كردم و كش رو روي 999999 گذاشتم اما باز هم مثل قبل با سرعت قبلي لاگ اوت شد!!!

كلا امكانش هست كه به كسي مراجعه كنم و اون فرد برام تو ماژول لاگين كد هاشو تغيير بده جوري كه وقتي كسي لاگين ميشه ديگه نتونه لاگ اوت بشه؟ تو جوملا 1.5 دوستان انجام داده بودند كه مثلا اعضاي ويژه يك سري ماژول هاي تبليغاتي رو نبينند. تو جوملا 2.5 هم بايد بشه درسته؟

لینک به ارسال

با سلام

این که اعضا یکسر چسز هازو ببینید و یکسر نبینید میشه ..

ولی اینکه با دسکاری ماژول بشه کاربر رو همیشه لاگین نگاه داشت نه نمیشه / چون این از لحاظ امنیتی مشکل داره و همه سیستم ها این مورد رو رعایت میکنند

و کار درستی هم نیست شما بخوایین این مدت لاگین بودن رو بیش از اندازه نگاه دارید !

چرا ؟

فرد رفته تو یه جایه عمومی /کافی نیت سایت دانشگاه وو.../ وارد شده حالا باین کار شما ! چه انتفاقی می افته ؟

در ضمن یه نکته ی هم بگم نمیشه اینجور کاربر رو همیشه نگاه داشت ! چرا که کاربری که از سایت خارج بشه چا تو لست انلاین های شما نشون بده چه نده اون رفته ! شما مطالبت رو جذاب کن و برای خبر دادن آپ شدن اموزشهات و... از خبرنامه استفاده کن

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

راستش آقاي شمسي هدف من انتشار يك سري فيلم آموزشي هست براي يك سري كاربر خاص. بر روي سايتم يك افزونه نصب كردم كه يك يوزر فقط بتواند از يك كامپيوتر مشخص به سايت لاگين شود مگر آنكه خودش لاگ اوت شود!! براي اين كه يوزر ها به اشتراك گذاشته بشن نياز داشتم كسي كه لاگين ميشه نتونه از سايت خارج بشه....راه حلشو پيدا كردم. ماژول لاگين رو زمان دار منتشر ميكنم و كاربرهايي كه ثبت نام كردند وارد شده و بدون لاگ اوت شدن بايد صفحه مرور گر رو ببندند. بعد از 3-4 روز ماژول لاگين كلا از سايت حذف ميشه. ديگه سايت براي يك عده خاص فقط قابل استفاده ميشه....

بازم ممنون دوستان كه همكاري كرديد و وقت گذاشتيد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...