رفتن به مطلب
kalhor2422

فرم ثبت نام سفارشی

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان چطوری میتونم فرم ثبت نام پیشفرض جوملا رو بهش مشخصات جدیدی اضافه کنم ؟ همچنین میخوام کاربر به محض ثبت نام فعال شه و نمیخوام که براش ایمیل تایید ارسال شه و وقت بعد از ثبت نام ایمیل تکمیل ثبت نام رو دریافت کنه. ambra رو دانلود و نصب کردم ، اما نحوه کارش رو نمیفهمم ، چون فقط یه پلاگین رو سایت نصب میشه. در ضمن ترجیحا نمیخوام از کامپوننت دیگه استفاده کنم . من از جوملا 2.5 استفاده میکنم.

ممنون از دوستان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تنها راهش به نظرم استفاده از کامپوننت CB هست که هر بلایی میتونید سر فرم ثبت نام بیارید و کنترل کاملی بر ثبت نامیها و اعضا داشته باشید..

یاعلی

لینک به ارسال

سلام

دوستان چطوری میتونم فرم ثبت نام پیشفرض جوملا رو بهش مشخصات جدیدی اضافه کنم ؟

آموزشش تو انجمن هست سرچ کنید

لینک به ارسال

با سلام

دوستان چطوری میتونم فرم ثبت نام پیشفرض جوملا رو بهش مشخصات جدیدی اضافه کنم ؟

در مدیریت پلاگینها میتوانید با فعال سازی و تنظیم پلاگین User - Profile تعدادی فیلد به فرم ثبت نام اضافه کنید اما ممکنه این فیلدها هم به کارتون نیاد در این صورت میتونید از CB استفاده کنید

همچنین میخوام کاربر به محض ثبت نام فعال شه و نمیخوام که براش ایمیل تایید ارسال شه

در مدیریت کاربران اون بالا روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و گزینه " New User Account Activation " (فعالسازی حساب کاربری جدید) را روی None (هیچکدام) قرار بدید

البته با اینکار کاربر بلافاصله فعال میشه ولی دیگه ایمیل ثبت نام براش ارسال نمیشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...