رفتن به مطلب
alireza10025

قالب سه ستونه

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

دوستان گرامی من یک قالب 3 ستونه احتیاج دارم که ستون right آن باریک و فقط برای تبلیغات بنری باشد و ستون left کمی بزرگتر از ستونهای چپ و راست قالبهای 3 ستونه باشد

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهترنی نمونه برای این کار قالب تابناک هست ولی ۴ ستونه هست!اگر یکم css بلد باشید می تونید یه ستون رو حدف کنید!!البته من فبلا که اینجا فعال بودم نسخه سه ستونه اون رو با نام تابناک ۴ در جومینا منتشر کردم !یعنی حدود ۲ سال پیش!بعید می دونم باشه!ولی یک جست و جو کنید

لینک به ارسال

دوست گرامی

قالب تابناک خیلی خوبه اگر ستون سمت راست یا همون یادداشت را نداشت دقیقا همون چیزیه که میخواهم یعنی یه ستون نسبتا پهن و یه ستون باریک برای تبلیغات ، ولی متاسفانه با عدم انتشار ماژول در یکی از ستونها دقیقا همون ستونی را که میخواهم باقی بماند حذف میشود و به ستون مطالب اضافه میشود.

دوستان لطفا کمک کنند

با سپاس

لینک به ارسال

خب من هم همین رو گفتم دوست عزیز..گفتم من یک سال و نیم پیش قالب تابناک رو بهینه کردم و همینطوری که شما می گید کردم و در جومینا منتشر کردم!! فقط تو این مدت با اتفاقاتی که افتاد بعید می دونم باشه هنوز!!شما یع جست و جو بکنید برای تابنتاک ورژن4 و تابناک دو ستونه و سه ستونه!! ایاش.. که پیدا شه!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...