رفتن به مطلب
mehr

قالب میهن دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

کسی قالب سایت mihandownload.com رو داره؟

چطور میشه طراحیش کرد یا دانلودش کرد؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

می شود از راهای دیگری نیز اینکارو کرد البته برای این قالب همون آرتیستر هم زیادی هست :D ولی برای قالب های دیگر که خیلی زیبا می باشد اول یک گرافیت آشنا با psd های طراحی سایت برای شما پی اسدی رو بزند و شما هم بدید به یک php کار اون رو تبدیل به جوملا کنه

البته این کار هزینه زیادی هم دارد15.gif

لینک به ارسال

سلام

خیلی به php مربوط نمیشه بیشتر باید css بدونید

هزینش هم خیلی نمیشه حدود 80 تا 90 تومن هزینه داره - اما اگر بخواهید اینطوری هزینه کنید به نظر من این قالب را استفاده نکنید خیلی از این بهتر میشه طراحی کرد.

من یه تجربه دارم و اون اینه که قالب اختصاصی جدا رو اعتبار سایت تاثیر داره

ببینید وقتی مثلا من با سجاد آشنا شده بودم کلا از طرح های ایرانی خوشم نمیومد دلیلشم این بود که در آن زمان ما همش داشتیم رو نت میچرخیدیم و بیشتر قالب هایی هم که میدیدیم قالب های خارجی بود . برای همین سجاد طرح که میزد من میگفتم قشنگ نیست اصلا تبدیلش هم نمیکردم. سجاد میگفت آقا جان شما ها خودتون را مقایسه نکنید چشم شما به قالب های خارجی عادت کرده . عموم از طرح های ایرانی خوششون میاد .

بعد دیدم راست میگه دلیلش اینه که ببینید مثلا مدیر یک شرکت را در نظر بگیرید به عنوان یک فرد این مدیر بیشتر رفته داخل سایت های خبری و .... که همش ایرانی بودند لذا عادتش قالب ایرانی است و چشمش به اون عادت کرده لذا وقتی قالب خارجی میبینه زیاد خوشش نمیاد

آرتیستیر گرچه خیلی قوی و کار راه اندازه اما باز هم معلومه آرتیستیره مثلا این سایت را ببینید

ravandoc.ir

گرچه خیلی رو این قالب کار کردم و کلا ساختار کد نویسیش را تغییر دادم اما ببینید باز هم ایرانی نیست سبک خارجی داره

لینک به ارسال

این قالب سایت میهن دانلود که کاملا از روی قالب اصلی ساخته شده است وبرای جوملا میباشد شما میتوانید با ویرایش قالب اونو برای خودتون شخصی سازی کنید

دانلود فایل[/download]

لینک به ارسال

سلام

از راهنماییتون خیلی ممنونم آقای تهرانی و از سایت و امکانات خیلی خوبی که در اختیارمون گذاشتین.

من کمی CSS بلدم ، سعی میکنم بیشتر کار کنم.

منظور شما اینه که بهتره برای طراحی سایت بدون استفاده از آرتیستر از ابتدا با CSS شروع کنم؟

یه سئوال دیگه : این که در مورد بعضی از قالب ها نوشتن که بدون استفاده از جدول، منظور چیه؟ مگه میشه بدون جدول ساختار یه سایت رو طرح ریزی کرد؟

لینک به ارسال

بله دوست عزیز.

سایتهای امروزی همه بدون تیبل طراحی می شن

یعنی با استفاده از دایو (DIV) و سی اس اس (css) طراحی میشن که در سرعت لود شدن صفحه تاثیر دارند.

موفق باشید

لینک به ارسال

وقتي نصب ميشه مي نويسه‌: خطا! نمیتواند فایل XML نصب را در بسته بیابد.

+=+=+=

اگه ميشه بگين مشكل رو چطور حل كنم؟

لینک به ارسال

بله حق با شماست این قالب فکر میکنم برای وردپرس باشد.احتمالا دوستمون متوجه نشدند و اشتباه قرار دادند

لینک به ارسال

ستون سمت راست و چپ ، هر دو مياد چپ

يعني سمت چپ دو تا ستون قرار ميگيره و در راست هيچي قرار نميگيره و اين سايتو زشت ميكنه

در صورتي كه ميهن دانلود هم راست و چپ داشت

مشكل از كجاست؟

:thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر با cssآشنایی داری میتونی اونو درست کنی ولی پیشنهاد من به شما اینه که یکی از قالب های سایت جومینا را انتخاب کنی چون هم دارای موقعیت های بیشتری میباشد وهم بهینه سازی شده است یکی از اونها که بسار زیبا هم میباشد از اینجادانلود بفرمایید

لینک به ارسال

سلام

با سپاس از زحمت شما دوست عزیز...

لطفا طبق قوانین انجمن فایل خود را در آپلود سنتر جومینا آپلود کنید و ارسال خود را با لینک جدید از آپلود سنتر جومینا تصحیح کنید...

http://www.dl.joomina.ir

موفق و سرفراز باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز من این فایلو از خود سایت جومینا ادرس دهی کردم باز هم به روی چشم اینم توی dl.joomina.ir

pass:www.joomina.ir

لینک به ارسال

من می خوام یک منو سمت چپ باشه یکی راست

این 2تا منوهاش پیشه همه که !!!!

لینک به ارسال

من می خوام یک منو سمت چپ باشه یکی راست

این 2تا منوهاش پیشه همه که !!!!

دوست عزیز در 5-6 پاسخ قبل در همین پست ، من همین سوال رو پرسیدم و جواب هم داده شده:thankyou:

لینک به ارسال

از دوستان کسی وقتشو نداره که این قالب منوهاشو درست کنه ؟(یکیو ببره راست یکیو چپ):blush:

لینک به ارسال

خوب به خاطر این قالب و فکر کنم به خاطر 2تا پست پشت سر هم آقا شمسی یک اخطار منو مهمون کردن:P

آقا من این قالب 2ماه پیش از سایت جومینا دانلود کرده بودم که اون ستوناش درسته که آقای تهرانی زحمتشو کشیدن:thankyou: ولی یه اشکال کوچولو دارهاون فلش که برای نشون دادن عنوان میاد کلا سرتاسر همون فلشه میشه یعنی 5 .6 تا فلش پشته سره هم و عنوان دیده نمیشه دیگه http://lordpersia.com/ ببینید

حالا چیکا کنم که اون فقط یکی بیاد:blush:

یه سوال دیگه : اگه بخوام برای یک منو یک منو دیگه درست کنم باید چیکا کنم ؟

یعنی یک من میسازم بعد زیر منوها رو میسازم حالا میخوام برای زیر منوها یه زیر منو دیگه بسازم

لینک به ارسال

درود

قالب را دستکاری کرده اید !

بگردید کد

.art-BlockContent-body ul li
{
   padding:0px 10px;
   background-image: url('../images/BlockContentBullets.png'); background-position:right;

background-repeat:no-repeat;
   margin:0.5em 0 0.5em 0;
   line-height:1.2em;
}

را پیدا کنید و حدودا خط 700 فایل css است

حال آن را با کد زیر جایگزین نمایید :

.art-BlockContent-body ul li
{
   padding:0px 10px;
   background-image: url('../images/BlockContentBullets.png'); background-position:right;

background-repeat:no-repeat;
   margin:0.5em 0 0.5em 0;
   line-height:1.2em;
padding-right:15px
}

موفق باشید

لینک به ارسال

نه من که دست کاری نکردم !

چون سر در نمیارم اصلا !!

این کارو که گفتید انجام دادم درست نشد !:1:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...