رفتن به مطلب
sina_67_85

60 مگابایت فضای رایگان سی پنل

پست های پیشنهاد شده

طبق معمول برای پیش نمایش سیستم و یک سری کارهای ابتدایی شاید خوب باشه و لی مسلما چون اختیار تنظیمات وجود ندارد برای سایت واقعی پیشنهاد نمی شود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در صورت رضایت کاربر از هاست شخصا خودم ارتقاع میدم.یعنی کاربر از قسمت کاربری میتونه این کارو بکنه و به بسته های پیشنهاد شده ارتقاع بده.:thankyou:

لینک به ارسال

این نکته رو ذکر کنم که این هاست تاریخه انقضا ندارد و حذف نمیشود

لینک به ارسال

سلام

آقای موسوی ، 90 درصد کسایی که در این انجمن میان طراح هستند . معرفی سایت هیچ اشکالی نداره منتها در امضا . اما چون من میدونم شما با چه نیتی این پست را زدید معرفی شما بلا اشکال هست و پیشنهاد میکنم دوستان هم تست کنن .

در این کار شما یک ریسک وجود دارد که بعدا براتون پست خصوصی میکنم .

رضا جان اتفاقا 60 مگی که آقای موسوی میدن از هاست اصلی است و با رایگان های معمولی فرق داره . پنلش هم cpanel است

لینک به ارسال

سلام

آقای موسوی ، 90 درصد کسایی که در این انجمن میان طراح هستند . معرفی سایت هیچ اشکالی نداره منتها در امضا . اما چون من میدونم شما با چه نیتی این پست را زدید معرفی شما بلا اشکال هست و پیشنهاد میکنم دوستان هم تست کنن .

در این کار شما یک ریسک وجود دارد که بعدا براتون پست خصوصی میکنم .

رضا جان اتفاقا 60 مگی که آقای موسوی میدن از هاست اصلی است و با رایگان های معمولی فرق داره . پنلش هم cpanel است

سلام ممنون از نظرتون.من بیشتر این کارو کردم که بتونم سرورو از لحاظ امنیت تست کنم و ببینم کجا نقص داره که به امنیت کامل برسونمش.البته هیج سروری کاملا امن نیست!

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...