رفتن به مطلب
Mahdi-PLus

نامنظم بودن مطالب پست شده توسط کی 2

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی دوستان. من کامپوننت کی 2 رو نصب کردم. بدون هیچ گونه مشکل و همه چی هم مرتب هست فقط چند تا مشکلی وجود داره... اونم نامنظم بودن آیتم ها در یک مطلب هست. تو سایت من یه مطلب وجود داره به اسم : اولین مطلب پی سی کرفت اگه ببینید "نظرات" و "ادامه مطلب" چسبیدن به هم "منتشر شده در اعلامیه ها و مطالب مربوط به سایت" هم که اونطرف تو دور دست ها هستش! "نوشته شده Mahdi-PLus " هم که بالا با خط قاطی شده تاریخ رو هم که خودتون میبینید چطوری هست از تنظیم دراومده. در ضمن من در تنظیمات مجموعه های کی 2 میزنم که دکمه پلاس 1 و توییتر و ف-ی-س ب-و-ک نمایش داده بشه ولی تغییرات اعمال نمیشه (بعضی از تغییرات اعمال میشه بعضی ها نمیشه) مشکل رو چطور حل کنم؟ کلا دلم میخواد همه چی مرتب بشه :D

ممنون از همه ی دوستان :002:

سایت من

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز من قالب رو خریدم و به عنوان یک جوملا نصبش کردم بعد از نصب جوملا دیدم قالب هم نصبه روش ولی نمیشه که قالب دیگه ای رو انتخاب کرد همون قالب پیش فرض هست و عوض هم نمیشه :s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...