رفتن به مطلب
mehdir30

دیر اپدیت شدین

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دو تا وب سایت دارم که با جمولا فارسی راه اندازی شدن نسخه 1.5.23

یکیشون بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه

اما تو یکشون وقتی تو جمولا تغییرات اعمال میکنم مدت زمان زیادی طول میشکه تا تغییرات در سایت اعمال بشه

حدود 10 دقیقه میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدت زمان کش رو کاهش بدید مشکل حتما حل میشه.

یاحق

دوست عزیز....

شما ممکنه برید تو تنظیمات جوملا و ببینید که کش زمانش مناسب هست و بالا نیـست.

قالب های پیشرفته خودشون تنظیمات دارن و تو اون تنظیمات هم تنظیمات کش وجود داره. مثل قالب خودم. در منوی بالا از قسمت افزونه ها به قسمت قالب ها برید و روی عنوان قالب پیشفرضتون کلیک کنید. حالا ببینید میتونید تنظیمات کش رو پیدا کنید یا نه. برای کش خود جوملا هم که میتونید از تنظیمات کاراش رو انجام بدین. اگر با انجام ای کارها باز هم مشکل شما حل نشد یه مطلب پست کنید و سریع برید از کنترل پنل هاستتون محتویات فولدر کش رو حذف کنید.(اگر این جواب داد یعنی سیستم جوملا قادر به حذف کش نیست یا خیلی دیر این کار رو میکنه. کلا این مشکلات از کش بوجود میاد دوست من هم این مشکل رو با جوملا 1.5 داشت. اگه همه ی این کار ها جواب نداد فولدر کش رو حذف کنید و دقیقا با همان نام و دقیقا در همان مکان دوباره فولدر کش رو ایجاد کنید. اگه باز هم جواب نگرفتید حتما یه چیزی دسترسی جوملا رو به فولدر کش محدود میکنه. این میتونه مشکل کنترل پنل هاست باشه. اگه زدید به سیم آخر و مطلب زیادی ندارید :D تمامی فولدر هارو حذف کنید و جوملا رو آپلود کنید و فولدر Installation رو حذف کنید. اگر مشکل حل نشد مشکل میتونه از هاست و یا کنترل پنل باشه. منتظر جوابتون هستم!

موفق باشید

یاعلی.

در ضمن این رو هم اضافه کنم که در آخر کار اگه بقیه هم نتونستن مشکل رو حل کنن دیتابیس رو حذف و از اول ایجاد کنید جوملا رو هم از اول نصب کنید. اگه مشکل حل شد خدارو شکر کنید(جای شکر داره چون اگه حل نشه مشکل از سرور و هاست و کنترل پنل و ... :s هستش!)

لینک به ارسال

یاحق

دوست عزیز....

قالب های پیشرفته خودشون تنظیمات دارن و تو اون تنظیمات هم تنظیمات کش وجود داره. مثل قالب خودم. در منوی بالا از قسمت افزونه ها به قسمت قالب ها برید و روی عنوان قالب پیشفرضتون کلیک کنید. حالا ببینید میتونید تنظیمات کش رو پیدا کنید یا نه. برای کش خود جوملا هم که میتونید از تنظیمات کاراش رو انجام بدین. اگر با انجام ای کارها باز هم مشکل شما حل نشد یه مطلب پست کنید و سریع برید از کنترل پنل هاستتون محتویات فولدر کش رو حذف کنید.(اگر این جواب داد یعنی سیستم جوملا قادر به حذف کش نیست یا خیلی دیر این کار رو میکنه. کلا این مشکلات از کش بوجود میاد دوست من هم این مشکل رو با جوملا 1.5 داشت. اگه همه ی این کار ها جواب نداد فولدر کش رو حذف کنید و دقیقا با همان نام و دقیقا در همان مکان دوباره فولدر کش رو ایجاد کنید. اگه باز هم جواب نگرفتید حتما یه چیزی دسترسی جوملا رو به فولدر کش محدود میکنه. این میتونه مشکل کنترل پنل هاست باشه. اگه زدید به سیم آخر و مطلب زیادی ندارید :D تمامی فولدر هارو حذف کنید و جوملا رو آپلود کنید و فولدر Installation رو حذف کنید. اگر مشکل حل نشد مشکل میتونه از هاست و یا کنترل پنل باشه. منتظر جوابتون هستم!

موفق باشید

یاعلی.

در ضمن این رو هم اضافه کنم که در آخر کار اگه بقیه هم نتونستن مشکل رو حل کنن دیتابیس رو حذف و از اول ایجاد کنید جوملا رو هم از اول نصب کنید. اگه مشکل حل شد خدارو شکر کنید(جای شکر داره چون اگه حل نشه مشکل از سرور و هاست و کنترل پنل و ... :s هستش!)

یاحق

دوست عزیز....

موفق باشید

هیچ کدوم از این روشها جواب نداد

مشکل از سرور هم نیست چون یک سایت دیگه هم دارم رو همین سرور که اونم با جمولا مدیریت میشه همچین مشکلی نداره

ادمین هاست گفت چند تا ارور تو دیتا بیس هست همه اونا رو هم ریپر کردم هنوز مشکل باقیست

میخواید یوزر پس جمولا را بدم خودتون ببینید

یاعلی.

هیچ کدوم از این روشها جواب نداد

مشکل از سرور هم نیست چون یک سایت دیگه هم دارم رو همین سرور که اونم با جمولا مدیریت میشه همچین مشکلی نداره

ادمین هاست گفت چند تا ارور تو دیتا بیس هست همه اونا رو هم ریپر کردم هنوز مشکل باقیست

میخواید یوزر پس جمولا را بدم خودتون ببینید

یاعلی.

لینک به ارسال

نمیدونم کدوم یکی از عزیزان ارسال های بنده رو پاک میکنه!

اما بنده عرض کردم که از ابزارها بافر جوملا رو پاک کنید

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...