رفتن به مطلب
m.lover

مشکل در کامپوننت EasyDiscuss

پست های پیشنهاد شده

دوستان من کامپوننت EasyDiscuss رو نصب کردم و هیچ اروری هم نداد فقط لینکش رو که کلیک میکنم نشونش نمیده در حالی که رو لوکال که نصب کردم درست جواب داد جوملا لوکالم 2.5.4 هست ولی مال سایت اصلیم 2.5.6 هست

اینم صفحه ای که باید این کامپوننت رو نشون بده

ورژن این کامپوننت 2.0.3797 هست در حالی که آخرین نسخه 2.0.3945 هست ولی تجاریه و نمیشه دانلود کرد اگه شما نسخه دانلودی اون رو میدونید بهم معرفی کنید

اگه هم که نه یه کامپ.ننت شبیه همین که بشه توش به کاربران امتیاز و مدال داد و ترجیحا فارسی هم باشه معرفی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این ارور ها میده

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /var/www/vhosts/fcinter.ir/httpdocs/plugins/content/jm_css3effects/jm_css3effects.php on line 58

Fatal error: Call to undefined method JFilterOutput::stringURLUnicodeSlug() in /var/www/vhosts/fcinter.ir/httpdocs/components/com_easydiscuss/helpers/helper.php on line 139

لینک به ارسال

درود بر شما

ممکنه پلاگین دیگری نصب کرده باشید که با این یکی تداخل داره

لطفا افزونتونرا در یک جوملا خام نصب کنید و ببینید همین مشکل پا بر جا است یا نه ؟

لینک به ارسال

خب دوست گلم پلاگین هایی رو که خودتون نصب کردید رو یکی یکی غیر فعال کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...