رفتن به مطلب
Mahdi-PLus

درخواست ماژول "پرنظرترین" و "محبوب ترین"

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان. همونطور که میدونید کامپوننت کی 2 امکانات اضافی زیادی رو ارائه میده. در بخش داشبورد دو قسمت به نام محبوب ترین مطالب و مطالب با بیشترین نظرات وجود داره. من خودم اینا رو میبینم! :dodgy: ولی میخوام کاربران هم این اطلاعات رو مشاهده کنن. باید یه ماژول داشته باشه دیگه!؟ چون من این 2 ماژول رو در سایت zoomit.ir که از کی 2 هم استفاده میکنه میبینم. قالب من به صورت پیشفرض آخرین نظرات و برترین نظردهندگان و آخرین نظرات رو نمایش میده. :cool: البته من منظورم از پرنظرترین ها مطالبی هست که بیشترین نظرات رو داره. درضمن من جی کامنت رو به کی 2 متصل کردم. ممنوت از پاسختون :002:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز هیچوقت پر نظر ترین مطلب ارزشی نداشته!!!

ارزش مطالب به پر بازدید بودنشونه

بنده با پرنظرترین مطلب برخورد نکردم تا بحال

فکر هم نمیکنم چنین افزونه ای باشه

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام و در ود

جی کامنت این ماژول رو برای 1.5 داره. در سایت سازنده جستجو کنید به نظرم برای 2.5 هم منتشر کرده باشه

www.joomlatune.ru

یاعلی

لینک به ارسال

شما میگید پر نظرترین ارزشی نداره ولی چرا خیلی ارزش داره. ببینید کاربری که مطلب رو میبینه شاید اصلا از مطلب خوشش نیاد و کلا وارد ادامه مطلب نشه. ولی خوب یه بازدید اضافه میشه و کیف میکنیم! ولی در کل مطلب ارزشی برای خواننده نداشته، نداره و نخواهد داشت. ولی اگر کاربر به ادامه مطلب بره یعنی از مطلب خوشش اومده. حالا زیاد یا کم بودنش بماند. این بازدید ارزش داره! حالا اگه کسی به خودش زحمت نظردادن بده یعنی از مطلب زیاد خوشش اومده. احتمالا تشکر میکنه یا سوال میپرسه یا چرت و پرت میگه یا ... چون بیشتر مواقع خود من هم چون باید ایمیل و اسم و سایت و مخصوصا کد کپچا بدم :@ اصلا حوصله نمیکنم نظر بدم مگر اینکه مطلب خیلی باحال باشه یا بخوام سوال فنی بپرسم... :dodgy:

حالا از اون بگذریم. شما چیزی راجب محبوب ترین مطالب نگفتین؟ برای اون هم ماژول یا افزونه یا هرچیز دیگه سراغ ندارین؟... :(

در ضمن چون کی 2 این امکان رو خودش داشت من فک کردم شاید باید تو افزونه های کی 2 دنبال همچین چیزی بگردم... :exclamation: ولی اون سایت رو هم میبینم چشم. ;P

بقیه دوستان هم اگه چیزی میدونن بگن لطفا. ممنون از همه :002:

در ضمن من فکر میکنم که آدرس http://www.joomlatune.com بهتر باشه از www.joomlatune.ru چون حداقل یه زره انگلیسی بلدیم روسیه که اصلا! این گوگل translate هم که دست گل به آب داده ماشالا!

سلام دوستان من ماژول پرنظرترین رو پیدا کردم. در ضمن ماژول ها و پلاگین های دیگه ای هم تو سایتی که دوستمون معرفی کرد (حسینی پارسا) وجود داشت. پلاگین های اتصال به سوبی 2 و کی 2 و سی بی و آواتار های جی کامنت و ماژول هایی مثل آخرین نظردهندگان و برترین نظردهندگان و ... وجود داشت. ضمنا پک فارسی سازی هم تو سایت خودش وحود داشت. آدرس افزونه ها :http://www.joomlatune.com/jcomments-downloads.html

مطمئنم به درد همه میخوره حتما ببینید. ولی من هنوز نتونستم افزونه ای برای محبوب ترین مطالب پیدا کنم. منظور مطالبی که بیشترین بازدید رو دارن هست( یعنی مطالبی که بیشتر از بقیه ادامه مطلبشون باز شده) در این مورد چیکار میتونم بکنم؟

لینک به ارسال

سلام

منظور مطالبی که بیشترین بازدید رو دارن هست( یعنی مطالبی که بیشتر از بقیه ادامه مطلبشون باز شده) در این مورد چیکار میتونم بکنم؟

خب اینی که فرمودید میشه همون بازدیدهای مطلب!

اگه میخوایید ماژولی باشه که تعداد مطالبی که بازدید بیشتری دارند رو نشون بدید میشه محبوب ترین دیگه

از ماژول محبوب ترین مطالب استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

چند لحظه پیش آقای مصطفی صفرعلی هم کامپوننتی رو معرفی کردند که شاید به دردتون بخوره، مطالب بر حسب امتیاز و ...

این هم لینک: http://forum.joomina.ir/thread-15612-post-80964.html

لینک به ارسال

خیلی ممنون از همگی الان چند تا ماژول و پلاگین دانلود کردم البته هنوز تست نکردم ولی خوب فعلا مشکل حل شد. ممنون از همه ی رفقای گل! :002:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...