رفتن به مطلب
mosafer2

مشکل در ماژول ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من وقتی میرم تو ماژول ها قسمت تنظیمات ماژول ها برام نمیاد چکار کنم؟ فقط یه ماژول نیست با همشون مشکل دارم:s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان من وقتی میرم تو ماژول ها قسمت تنظیمات ماژول ها برام نمیاد چکار کنم؟ فقط یه ماژول نیست با همشون مشکل دارم:s

درود بر شما

من تو لوکال قبلا این مشکل رو داشتم. با یه مرورگر دیگه امتحان کنید اگه باز نشد مشکل از جوملاتون هست.

لینک به ارسال

نهایتا اگر مشکلتون حل نشد جوملا رو مجددا اکسترکت کنید و فولدر نصب رو حذف کنید و امتحان کنید

یا علی

لینک به ارسال

اگر پلاگين امنيتي را نصب كرديد غير فعال كنيد .

لینک به ارسال

با سلام

من ماژول منو رو نصب کردم اما هیچ منویی روی صفحه من ظاهر نمیشه به نظرتون علت چیه ؟

لینک به ارسال

با سلام

ببینید ماژول فعال است یا نه.

سطح دسترسی ماژول در صفحات هم چک کنید. بهترخ گزینه همه صفحات رو انتخاب کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

بله هم فعاله هم همه صفحهات هست تنها مشکلش اینه که تنظیماتش نیست مثلا ماژول نمایش دادن وضعیت یاهو یا چندتای دیگه تو نسخه های قدیمی جوملا دست چپ تنظیمات داشت نسخه جدید جوملا جای تنظیماتشو پیدا نمیکنم:s

لینک به ارسال

اگر تنظیمات رو مشاهده نمیکنید احتمالا مشکل از نسخه ایست که استفاده کردیدو با جوملای شما هماهنگ نیست

لینک به ارسال

باهمه ماژول ها همین مشکلو دارم میشه یکی از مدیرا سایتو برام چک کنن خیلی لازم دارم ممنون میشم

لینک به ارسال

دوسته عزیز اطلاعات را یا اینجا قرار بدین یا پیام خصوصی کنید تا کمکتان کنیم این مسئله ی بزرگی نیست و به راحتی حل میشه نگران نباشید

لینک به ارسال

درود بر شما

من تو لوکال قبلا این مشکل رو داشتم. با یه مرورگر دیگه امتحان کنید اگه باز نشد مشکل از جوملاتون هست.

سلام

منم دقیقا همین مشکل رو دارم چطوری حلش کردید؟

لینک به ارسال

با سلام

عدم نمایش تنظیمات ماژولها منوط به سازگار نبودن ورژن افزونه با نسخه جوملا و یا تداخل با سایر افزونه ها میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

عدم نمایش تنظیمات ماژولها منوط به سازگار نبودن ورژن افزونه با نسخه جوملا و یا تداخل با سایر افزونه ها میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

خب یعنی با تمام ماژول ها این مشکل رو داره

پس چرا بقیه کسانی که از این ماژول ها استفاده می کنند مشکلی ندارند

باید چطوری رفعش کرد

لینک به ارسال

با سلام

بله هم فعاله هم همه صفحهات هست تنها مشکلش اینه که تنظیماتش نیست مثلا ماژول نمایش دادن وضعیت یاهو یا چندتای دیگه تو نسخه های قدیمی جوملا دست چپ تنظیمات داشت نسخه جدید جوملا جای تنظیماتشو پیدا نمیکنم:s

خب دوست عزیز ، این یعنی اینکه شما افزونه هایی رو که در جوملا 1.5 داشتید توقع دارید که حتما تو جوملا 2.5 هم به درستی کار کنند

شما باید قبل از ارتقا از وجود نسخه سازگار افزونه هاتون با جوملا 2.5 مطمئن بشید

خب یعنی با تمام ماژول ها این مشکل رو داره

پس چرا بقیه کسانی که از این ماژول ها استفاده می کنند مشکلی ندارند

باید چطوری رفعش کرد

این حرفتون اصلا منطقی نیست . برای اینکه همه از افزونه ها بطور یکسان استفاده نمیکنن و این مربوط به بحث تداخل میشه

برای رفعش میبایست افزونه هاتون رو یکی یکی غیرفعال کنید و تست کنید تا افزونه ای که تداخل ایجاد میکنه مشخص بشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...