رفتن به مطلب
Madota

مشکل در قالب جومشیپر

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به همه ، من قالبی رو که نصب کردم ، اسلایدرهاش رو نمیتونم فعال کنم ، یعنی اصلا نیست که فعال کنم ، یکی از منوهای کناری هم نیست ، این قالب برای آرشیو عکسه ، یعنی پستاش یه عکس نمایش میده که روش کلیک کنید میره تو مطلبش اما اندازه این عکسا بزرگتر میشه اما کوچیکتر نمیشه ، اندازشم جوری نیس که بگیم خیلی کوچیکه ، میشه یکی کمک کنه تا مشکلاتمو حل کنم ؟ ممنون از همه :002:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب دوست عزیز شما قالب رو مشخص کنید، یک تصویری چیزی...

تا بشه راهنمایی کرد

اندازه هم ممکنه در قالب مشخص شده باشه یا پلاگین داشته باشه

اسلایدر ها رو هم میتونید از قسمت ماژول ها فعال کنید، البته اگر کامل نصب کرده باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام ، این دموی اصلی قالبه : http://demo.joomshaper.com/?template=pix&j=17

اینم سایت خودمه کی قالب روش نصبه الان : www.hotskin.ir/Joomla

تماااااااااااااااااااااام ماژولهاشو فعال کردم ، بهتره بگم تمام پلاگینهاش فعاله ، و بسته نصبیش هم 3 تا بود ، یکیش کوئیک استارت بود ک هیچی ، یکیش این بود که نصب کردم و یکیش هم فکر میکنم برای اسلایدرش بود چون عکس اسلایدرها توش بود ، اما نصب نمیکنه و میگه فایل ایندکس موجود نیست ، اندازه عکسشم متوجه نشدم راهنماییتون رو ، ممنون میشم بازم جوابمو بدین :002:

لینک به ارسال

سلام ، این دموی اصلی قالبه : http://demo.joomshaper.com/?template=pix&j=17

اینم سایت خودمه کی قالب روش نصبه الان : www.hotskin.ir/Joomla

تماااااااااااااااااااااام ماژولهاشو فعال کردم ، بهتره بگم تمام پلاگینهاش فعاله ، و بسته نصبیش هم 3 تا بود ، یکیش کوئیک استارت بود ک هیچی ، یکیش این بود که نصب کردم و یکیش هم فکر میکنم برای اسلایدرش بود چون عکس اسلایدرها توش بود ، اما نصب نمیکنه و میگه فایل ایندکس موجود نیست ، اندازه عکسشم متوجه نشدم راهنماییتون رو ، ممنون میشم بازم جوابمو بدین :002:

دوست عزیز اگه وقت داشتم این قالب و دانلود میکردم و تست میکردمو بهتون میگفتم چیکار باید بکنین.

پیشنهادی که براتون دارم اینه که نسخه کوئیک استارتشو نصب کنین چون تمام ماژول ها و کامپوننت ها و ... رو خودش براتون نصب میکنه و فقط شما تنها کاری که میکنین اینه که طبق سمپل پیش میبرید کارتونو و اینکه فایل زبان فارسی رو روی اون نصب میکنید.

در ضمن من بهتون پیشنهاد میکنم ابتدا سایتتونو روی لوکال بالا بیارید بعد بزارین روی هاست. برای لوکال هم اگه سیستم عاملتون ویندوزه از xammp استفاده کنین.

بازم اگه نتونستین یه یوزر روی جوملاتون درست کنین و بدین تا براتون روی هاستتون چک کنم

موفق باشین

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه وقت داشتم این قالب و دانلود میکردم و تست میکردمو بهتون میگفتم چیکار باید بکنین.

پیشنهادی که براتون دارم اینه که نسخه کوئیک استارتشو نصب کنین چون تمام ماژول ها و کامپوننت ها و ... رو خودش براتون نصب میکنه و فقط شما تنها کاری که میکنین اینه که طبق سمپل پیش میبرید کارتونو و اینکه فایل زبان فارسی رو روی اون نصب میکنید.

در ضمن من بهتون پیشنهاد میکنم ابتدا سایتتونو روی لوکال بالا بیارید بعد بزارین روی هاست. برای لوکال هم اگه سیستم عاملتون ویندوزه از xammp استفاده کنین.

بازم اگه نتونستین یه یوزر روی جوملاتون درست کنین و بدین تا براتون روی هاستتون چک کنم

موفق باشین

سلام ممنون ازتون ، اما از این چیزایی که گفتین من فقط کوئیک استارتش رو فهمیدم :shy: ولی بازم ممنون :002:

لینک به ارسال

ببینید فایل کوئیک استارت یک سایت کامله که همه ماژول ها و افزونه ها روش نصبه اول این فایل را باز نموده و نصب کنید سپس از قسمت extension برید و این فایل را را نصب نمایید

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13408796061.zip

آنگاه وارد extensions->languages بشید و زبان ها را پیش فرض بر روی فارسی قرار بدید تا هستتون فارسی بشه تنها کاری که باید انجام بدید ویرایش ماژول ها و کامپوننت ها بنا به نیازتون است

لینک به ارسال

با سلام

طبق فرمایش دوستان اگر از بسته نصبی این قالب استفاده کنید دیگر مشکلی نخواهید داشت.

عمده ترین مشکل این قالب، نمایش تاریخ وقتی که ماوس را بر روی تصاویر قرار میدهید می باشد، که اصلاح آن کار آسانی نیست. اما اسلایدرها با استفاده از بسته نصبی بدون مشکل قابل استفاده است. حذف کپی رایت قالب هم نیازمند کمی جستجو است.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

لینک به ارسال

سلام ممنون از دوستان ، برای نصب بسته کوئیک استارت ، باید جوملا رو هم پاک کنم ؟ یعنی کوئیک استارت شامل جوملا هم هست داخلش ؟

لینک به ارسال

بله این بسته ها شامل یک جوملا هست که روی آن پلاگین و کامپوننت و ماژول های مربوطه نصب هست

شما فقط کافیه بسته زبان را روی آن نصب کنید و اگر قالب راست چین نیست آن را راست چین کنید

پس نیازی به نصب جوملا ندارید و فقط اگر آخرین نسخه نیست آنرا آپدیت کنید

لینک به ارسال

دوستان یکی دقیق بمن میگه از یه بسته کوئیک استارت کدوم فایلشو و چطوری و از کجا باید نصب کنم ؟ ممنون میشم :002:

لینک به ارسال

با سلام

نصب بسته های QuickStart همانند نصب جوملا میباشد

بدین صورت که یک دیتابیس جدید ایجاد میکنید و بعد کل بسته موردنظر را در یک پوشه اکسترکت میکنید و در انتها آدرس پوشه را در نوار آدرس مرورگر وارد میکنید و شروع به نصب میکنید

تبصره : اگر روی هاست انجام میدید و محدودیت ایجاد دیتابیس دارید باز مشکلی نیست روی همان دیتابیس میتوانید نصب کنید و پیشوند جداول دیتابیس را در حین نصب پیشوندی متفاوت تعیین کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...