رفتن به مطلب
Mahdi-PLus

مشکل با پلاگین Photo Gallery کی 2

پست های پیشنهاد شده

سلام من جستجو کردم ولی نتونستم پاسخ سوالم رو پیدا کنم... :@

من پلاگین Simple Image gallery و AllVideos رو از صفحه http://www.joomlaworks.net/ دانلود کردم و هر دو رو فعال کردم. Allvideos کار کرد و در در قسمت انتشار مطلب جدید کی 2 خوب قسمت رسانه که باید فعال میشد شد. ولی قسمت گالری تصاویر که باید فعال بشه فعال نمیشه!:s و میگه:

Notice: Please install JoomlaWorks Simple Image Gallery Pro plugin if you want to use the image gallery features of K2!

و این در حالیه که من پلاگین رو نصب کردم و فعال هم کردم. چطور این مشکل رو حل کنم؟:(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب مشکل همین جاست که نصبش کردم دیگه! پلاگین رو هم فعال کردم و از یه جای معتبر(سایت Joomla Works) دانلود کردم. این خیلی برام مهمه وگرنه پیگیرش نمیشدم. ولی کار نمیکنه... :@ کسی این مشکل رو نداشته؟ که بتونه کمک کنه!؟

لینک به ارسال

سلام ممنون از همه ی دوستان گل مشکل این بود که من باید نسخه Pro رو نصب میکردم. مشکلم حل شد!:002:

لینک دانلود پلاگین Simple Image Gallery Pro منبع: *********

***** لینک به دلیل تجاری بودن افزونه حذف شد *****

لطفا قوانین انجمن را رعایت فرمایید !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...