رفتن به مطلب
Sarzaminmoud

مشکل درگاه زرین پال در Joomshoping (جوم شاپینگ)

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستای گلم !!!!

به خدا خسته شدم از بس سایت ها رو بالا پایین کردم تا مشکلم حل بشه ، خواهش میکنم اگر کسی چیزی میدونه به من اطلاع بده

1. موقع نصب درگاه زرین پال روی جوم شاپینگ این Error رو میده :

lqlubea6scb5znmjjmm8.jpg

2. اما درگاه پرداخت توی پرداخت های جوم شاپینگ میاد اما بعد از فرایند پرداخت متاسفانه به صفحه ای میره که پرداخت ناقص می مونه

لطفا راهنمایی کنید ...

md7pt0fjwku4w5z4wnw.jpg

geyhvaikbag93u1tfvlo.jpg

96fojtqyqsvefqb1fjf.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز در مورد مشکل اولتون که باید عرض کنم داره رسما میگه در اون آدرس فولدر زرین پال موجوده!

پس شما اگر بخوای این اخطار داده نشه باید فولدر بطور کامل حذف بشه و بعد اقدام به نصب کنی

در مورد مشکل ناقص موندن خرید هم یک دمو قرار بدید تا بشه بررسی کرد مشکل از کجاست

درضمن اطاعات کاربری زرین پالتون رو هم بررسی کنید

اطلاعات درگاه زرین پال رو برای همین دامنه گرفتید؟

لینک به ارسال

با تشکر از راهنمایی شما !!!

در خصوص مورد اول باید بگم که ، من از فروشگاه ساز قاصدک کار مهندس عزیز آقای دلجو استفاده می کنم ، که گویا ایشون گفتن در این فروشگاه ساز که مجهز به جوم شاپینگ برای فروش هست درگاه زرین پال وجود نداره !!!! حالا چطور این امکان به وجود آمده نمی دونم ، من الان در سایت خودم هیچ اطلاعاتی ندارم یعنی فروشگاه ساز قاصدک رو نصب میکنم بلافاصله این درگاه رو نصب میکنم !!! اما این Error میاد ... حالا باید از هاست برم کدوم فولدر رو حذف کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .

در خصوص مورد بعدی یه دمو رو سایتم هست اما وقتی اینجا آدرس سایت رو میگذاری حذف میکنن ...

اگر دقت کنید در عکس دوم آدرس سایتم هست ، یه دمو هم برای فروش فایل با عنوان قانون مدنی وجود داره !!!

واقعا گیر کردم لطفا راهنمایی کنید !!!

دوست عزیز در مورد مشکل اولتون که باید عرض کنم داره رسما میگه در اون آدرس فولدر زرین پال موجوده!

پس شما اگر بخوای این اخطار داده نشه باید فولدر بطور کامل حذف بشه و بعد اقدام به نصب کنی

در مورد مشکل ناقص موندن خرید هم یک دمو قرار بدید تا بشه بررسی کرد مشکل از کجاست

درضمن اطاعات کاربری زرین پالتون رو هم بررسی کنید

اطلاعات درگاه زرین پال رو برای همین دامنه گرفتید؟

لینک به ارسال

باید پلاگین را کامل هم از جوملا و هم از هاست پاک کنی تا درست شه

ممکنه راهنمایی کنید چطور باید پاک کنم ...

لینک به ارسال

ببین توی فایل منیجر هاست هر فولدر و فایلی با این اسم هست رو کامل حذف کن. تو فایل منیجر بالا یه قسمت برای جستجو هست میتونی از اون کمک بگیری. اگه لد نیستی چطور پلاگین یا ماژول رو حذف کنی پیشنهاد میکنم آموزش های جوملا رو مطالعه کنی.

تو مدیریت جوملا اون بالا افزونه هارو بزن بعد تو صفحه باز شده مدیریت رو بزن از اون لیست پلاگین رو پیدا کن (Ctrl + F رو بزن اسم پلاگین رو وارد کن راحت تر پیداش کنی) بعد انتخابش کن و از قست بالا زباله دان رو بزن. حذف فولدر ها و فایل ها از هاست فراموش نشه (کلا سعی کن وقتی برای اولین بار چیزی رو نصب میکنی با دقت نصب کنی که دیگه نیاز به نصب مجدد نباشه) موفق باشی! :D

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز من فروشگاه ساز قاصدک نسخه 2 را نصب کردم و از پلاگین زرین پال جومینا استفاده میکنم.

اما اول یه تغیر تو پرمیژن فولدر پلاگین دادم.

الان پرداخت انجام میشود و مشکل ندارد.

اگر مشکلات همچنان وجود داشت بیان کنید تا در صورت امکان کمکتان کنم.

ایام به کامتان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...