رفتن به مطلب
mis.shafiee

هک شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتم ه-ک شده است.برای برطرف این مشکل تنها کاری که تونستم انجام بدهم این بود، که وارد پوشه جوملا شدم و فایل index.php را که جملاتی در مورد ه-ک بود را پاک کردم و فایل index خود جوملا را قرار دادم ،با این کار وقتی آدرس سایت را را وارد می کنم بدون هیچ مشکلی سایت نمایش داده میشود. ولی وقتی وارد مدیرت سایت می شوم و می خواهم قسمتهای مختلف سایت مانند مدیریت ماژولها،مدیریت مطالب و... را باز کنم باز هم همان پیغام ه-ک دیده می شود . چه کار می تونم انجام بدهم؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

سایتم ه-ک شده است.برای برطرف این مشکل تنها کاری که تونستم انجام بدهم این بود، که وارد پوشه جوملا شدم و فایل index.php را که جملاتی در مورد ه-ک بود را پاک کردم و فایل index خود جوملا را قرار دادم ،با این کار وقتی آدرس سایت را را وارد می کنم بدون هیچ مشکلی سایت نمایش داده میشود. ولی وقتی وارد مدیرت سایت می شوم و می خواهم قسمتهای مختلف سایت مانند مدیریت ماژولها،مدیریت مطالب و... را باز کنم باز هم همان پیغام ه-ک دیده می شود . چه کار می تونم انجام بدهم؟؟؟؟؟؟

همان طور که دوستمون گفت می تونید از سرورتون اخرین بکاپ رو تهیه کنید.

(حالا چرا هکو اونجوری نوشتی؟!:D )

لینک به ارسال

با سلام

در مورد عللی که باعث ه-ک شدن سایت میشه قبلا در انجمن به حد کافی بحث شده

شما بهتره موضوع رو با ادمین سرورتون در میان بگذارید تا بهتر راهنماییتون کنند که از چه طریق ه-ک شدید

در مورد نحوه نوشتاری برخی از کلمات هم ، ربطی به اشتباه تایپی یا عمدا" اینطوری نوشتن نداره و اینها بخشی از قیلطرهای انجمن محسوب میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

من با مدیر سرور صحبت کردم و به من گفتند که علتی که باعث ه-ک شدن یک سایت می شود مربوط به کدهای برنامه نویسی است و به سرور ربطی نداره. نمی دونم این حرف تا چه حد صحت دارد. در ضمن در جوملا که، کدنویسی ما نمی کنیم.

تنها کاری که من برای ه-ک نشدن کردم این بود که فایلهای index.php , configrution را سطح دسترسی اشان را تغییر دادم. ایا کارهای دیگری هم باید انجام دهم؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...