رفتن به مطلب
رضاگنجی

اتصال فروشگاه ساز ویرچومارت به شبکه شتاب(مهم)

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

با صحبت هایی که با مدیران سایت زرین پال داشتم قرار شده به زودی ماژول اتصال ویرچومارت به درگاه پرداخت شبکه شتاب از طریق زرین پال آماده شود و این مژده من به تمامی کاربران جوملای فارسی است.67.gif41.gif

در صورتی که فروشگاه آماده دارید و مشکل اتصال به شبکه شتاب دارید مدیران این سایت میتونن هم اکنون فروشگاه شما را به شبکه شتاب متصل کنند و تا زمان آماده شدن ماژول از طریق اف تی پی این کارو برای شما انجام میدهند

https://www.zarinpal.com

دیگر مشکل اتصال فروشگاه های ایرانی با شبکه شتاب حل شد و نیازی به سر در گمی و صرف هزینه برای ماژول پرداخت وجود ندارد.

11.gif11.gif11.gif

در ضمن ماژول های اتصال به شبکه شتاب از طریق زرین پال برای فروشگاه سازهای زیر در حال حاضر موجود است:

پرستاشاپ

اپن کارت

سبد خرید

مارکت ساز

OS Commerce

whmcs

در آدرس زیر میتوانید ماژول های مربوطه را دانلود کنید.

https://www.zarinpal.com/pages/labs/index

در صورت مفید بودن تشکر یادتون نره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

البته این موضوع رو هم باید بگم که این شرکت 2.5 درصد تراکنش ها را پورسانت میگیره.شرایط رو میتونید توسایت مطالعه کنید و سوال هاتون رو از طریق تماس با مدیران سایت مطرح کنید

لینک به ارسال

دوستان هر بانکی خودش یک اسکریپتی می ده یا کمی تغییر می تونیم فکر کنم یک ماژول در ویرتال مارت درست کنیم که با هاش خرید بشه چرا از سایت مستقیم سامان و بانک ملی استفاده نکنیم اینکه بهتره

خود آقای قلیزاده ند سال پیش همراه دادن پکیج فورشگاهی جوملا این رو به عنوان تست گزاشتن

خیلی ساده

لینک به ارسال

البته من اول نپرسیدم که پورسانت میگیرین یا نه و بعد که پرسیدم گفتند میگیریم و من گفتم که به خاطر همین استقبال خیلی کم میشه اگر نتونند پورسانتو بر دارن.من پیشنهاد دادم که چند روزی بیشتر پول رو تو حساب نگهدارند و از سود بانکی روز شمار استفاده کنند به جای پورسانت.دیگه بستگی به تصمیم خودشون داره.

لینک به ارسال

سلام

اين يه ماژوليه كه من پارسال براي يه فروشگاه گرفته بودم(فكر كنم از فروم جومفا گرفتم) و الان كه شما گفتي من رفتم گشتم تو آرشيوم پيداش كردم. همون پارسال به يه نفر دادم ظاهراً كارش راه افتاد!!! خودم امتحانش نكردم. شما اگر كارت گير كرده ميخواي اينو امتحان كن:

http://dl.joomina.ir/file.php?file=a051bfd5158753bd5469ebea38a7c396

فقط اگر درست بود يه اطلاع بده.

لینک به ارسال

من با پرستا شاپ-اوپن کارت-سبد خرید- مارکت ساز و whmcs کار کردم و کیفیت کار زرین پال را دیده بودم.خیلی خبر خوبی بود امیدوارم بزودی شاهد این ارتقا باشیم.

بسته فروشگاهی جومینا با استفاده از ماژول سمپل سامان به خوبی با این درگاه ارتباط برقرار کرده و قیمت نهایی را محاسبه می نماید. اما بخاطر سمپل بودن فروشنده را فرضی می نویسد و نشان می دهد.

اتصال به شتاب از طریق زرین پال خبر بسیار خوبی برای جوملا است.

لینک به ارسال

سلام. دوست عزیز در هنگام نصب این الحاق چنین خطایی داده می شود:

خطا! نمیتواند فایل XML نصب را در بسته بیابد.

سلام

اين يه ماژوليه كه من پارسال براي يه فروشگاه گرفته بودم(فكر كنم از فروم جومفا گرفتم) و الان كه شما گفتي من رفتم گشتم تو آرشيوم پيداش كردم. همون پارسال به يه نفر دادم ظاهراً كارش راه افتاد!!! خودم امتحانش نكردم. شما اگر كارت گير كرده ميخواي اينو امتحان كن:

لینک به ارسال

سلام. دوست عزیز در هنگام نصب این الحاق چنین خطایی داده می شود:

خطا! نمیتواند فایل XML نصب را در بسته بیابد.

سلام

بايد به صورت دستي نصب كنيد. فايل رو اكستركت كنيد. راهنماي نصب در فايل install.html نوشته شده.

لینک به ارسال

الته من در این مورد باید بگم که بسیاری از سایت ها به خاطر امنیت و امکانات زرین پال و همچنین پشتیبانی خوب در حال حاضر از خدمات این سایت استفاده میکنند که با مراجعه به سایت زرین پال میتونید سایت های استفاده کننده را مشاهده کنید

لینک به ارسال

من با پرستا شاپ-اوپن کارت-سبد خرید- مارکت ساز و whmcs کار کردم و کیفیت کار زرین پال را دیده بودم.خیلی خبر خوبی بود امیدوارم بزودی شاهد این ارتقا باشیم.

بسته فروشگاهی جومینا با استفاده از ماژول سمپل سامان به خوبی با این درگاه ارتباط برقرار کرده و قیمت نهایی را محاسبه می نماید. اما بخاطر سمپل بودن فروشنده را فرضی می نویسد و نشان می دهد.

اتصال به شتاب از طریق زرین پال خبر بسیار خوبی برای جوملا است.

آقا دولت شاهی این دقیقا در پکیج تی سی شاپ بود که من هر دو نسخه اون رو دارم می خواین به زودی در اینجا هم می زارم البته با تغییراتی که خودم می دم روش

و بهینش می کنم برای رفع این که فرضی حساب می کنه فکر کنم باید از بانک مورد نظر کد رو گرفت ولی زرینپال درصد روی تراکنش می گیره که این خیلی بده

چرا مستقیم نشه اگه دوستان خبر دارن از این کار که می شه یا نمی شه

ولی در مورد بانک ملی هم شنیده بودم که کدی رو به یک مدیر سایت می ده که می تونه از اون استفاده کنه

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

بحث این هست که کارایی لازم راداشته باشه و امکان ارتباط با درگاه بانک را بتواند در ویرچومارت انجام بدهد

لینک به ارسال

خوب منم همین رو می گم اگه دوستان اطلاعی دارند بگن تا چیجوری از بانک مورد نظر مستقیم بشه کد گرفت

بنده نیز در تایپیک قبلیم اشاره به دو بانک سامان و ملی داشتم که کدی رو به طراحان و مدیران سایت می دن که این تا حالا شنیده بودم اگه کسی این کارو کرده بگه !!!!!!!

و یک کار دیگه که این چیجوری می شه اون خریدار فرضی رو به خریدار واقعی تبدیل کرد

لینک به ارسال

کد قانونی منوط به تایید بانک و بعد از بررسی صحت عمل کار فروشگاه از طرف بانک تحویل می شود که به عنوان فروشنده بتوانید با مشتریان ارتباط رسمی داشته باشید.

بسته خبری جومینا در عالترین حالت از ماژول سامان استفاده نموده و به درگاه بانک متصل می شود. منتها باید بتوانید مراحل قانونی را طی کنید.

برای روشن شدن موضوع ببینید، تنها اتصال به زرین پال که مفید فایده نبست. از طرف زرین پال بواسطه هویتی که دارید باید تایید بشوید. مهم این هست که امکان اتصال را به سیستم زرین پال در ویرچومارت بگنجانید که درست عمل کند. مرحله بعد وظیفه صاحب فروشگاه فرضی هست که با زرین پال تماس بگیرد و برای خود هویت بسازد.

لینک به ارسال

کالا از راهنمایی شما ممنونم ولی اگه شما یک بار در سرور تراوین بازی مجازی آنلاین رفته باشین

travian.ir

وقتی می رین برای خودتون داخل بازی طلا بخرین خوب سایتی بالا می یاد از چند لینک پشت هم و بانک پاسارگارد هست که از شما چند اطلاع می خواهد و هر کارتی می توان زد مثلا از شما می خواد

کد 16 رقمی 4رقم پشت کارت تاریخ انقضا

همین پول واریز می شه و این جالبه که همون موقع خود سیستم بعد از انجام شدن تراکنش برای شما طلا رو توی بازی می ده در همون ثانیه واقعا چیزی خوبی هست

اگه این نین کدی باشه خیلی کار می شه کرد مثلا وصل کردن آلفایوزر به سیستم بانکی که با واریز کردن پول همون موقع بهت شارژ بده سیستم

شاید به تایپیک کمی ربطداشته باشه ولی اگه اطلعات دوستان دشاته باشن خیلی عالی هست

هم برای ویرتال مارت و هم برای آلفایوزر با این کار همه راها مستقیم می شه و چیزی از پول شما کم نمی شه

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

سلام ودرود

خوب است که دوستان به تجزیه و تحلیل امکانات زرین پال هم بپردازند و ویژگیها و در صورت موجود بودن ضعف آنها را تشریح کنند.برای من بسیار جال بود که بسیاری از خدمات دهندگان هاستینگ از این سرویس استفاده میکنند.آیا به دلیل عدم توانایی در اتصال مستقیم سیستمشون به درگاه پرداخت بانک ها بوده یا مزیتی در این سیستم هست.از جناب دولت شاهی و دیگر دوستان تقاضا دارم در رابطه با مزیت ها و ضعف ها اگر میشه توضیحاتی بدن که کاربران به راحتی تصمیم بگیرند و البته آدرس این تاپیک رو برای مدیران زرین پال ارسال کردم تا در صورت لزوم توضیحاتی بدن و کاربران هم سوالات خودشون رو مطرح کنند

لینک به ارسال

مهمترین ضعفی که دارد از کد های قبلی زرین پال من و دوستان دیدیم که مثلا یک محصولی هست 6 تومان

و داری می خریدش نمی شه اون رو تا همون 6تومان کرد مثلا کار بر همون 6 تومان رو ارسال کند نه کمتر و نه بیشتر ولی زیر پال اینگونه نبوده اون هرچی کار می خواهد می تواند بفرستد و

دومین مشکلی هست که خیلی اذیت می کنه اینکه ما را دنبال خودمون می گردیم می یام چند سایتی رو می گردیم تا بتونیم ارسال کنیم هی بریم به یک صفحه دیگه در اخر یک کارت ازش پول ارسال بشه

باید در صرفه جویی وقت هم فکری کرد

و مشکل اساسی ین هست چرا باید پولی که مستقیم وارد حساب ما بشه بره به شرکتی دیگه روش 2 درصد مثلا بر داشته بشه از پول خودمون

این مشکل برای کسانی که دارن مصلا یک شرکتی دارن cd پخش می کنند روزانه 80 تا فروش داشته باشن

میگیم 100 تومان بشه باید 2 درصد بده این کمه ولی حالا بیام 2 ملیون بشه چقدر می شه

پس همیشه راه مسقیم بهتر هست تا راه کج رفتن

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

خب نکته اصلی باید حذف طی مراحل بروکراسی در تایید بانکی باشد. زرین پال تشریفات را کمتر کرده است و مهمتر این هست که پروسه تراکنش بین مشتری وفروشنده نیز با صحت و سلامت انجام می شود.

لطفا در ارسال پست دقت نمایید.

قبل از هر گونه ارسال و پاسخ با پیش نمایش،غلط های املایی را ویرایش و اصلاح کنید.

لینک به ارسال

در صورتی که مبلغ حساب شما به میزان 400 هزار تومان برسد و درخواست واریز کنید مبلغ پورسانت به 1.9 تبدیل میشود یعنی اگر حساب به 400 هزار تومن برسه و بعد برداشت کنید پورسانت زیر 2 درصد میرسه و یکی از مزایا همین است که جناب دولت شاهی فرمودند حذف بروکراسی بانکی و همچنین ایمنی در پرداخت ها.ما نمیتونیم به قضیه فقط منفی نگاه کنیم اگر در این کار مزیتی نبود تا حالا مطمئنا سایت زرین پال تعطیل شده بود.در ادرس زیر میتوانید در مورد زرین پال مطالعه کنید.من خواهشم اینه که به بررسی مزایا بپردازیم چون من خودم میخوام در صورت امکان از این سیستم استفاده کنم.

https://www.zarinpal.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...