رفتن به مطلب
cible

بک آپ از مطالب جوملا 1.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه مشکلی که دارم در جوملا 1.5 مطالب رو چطور کپی یا بک آپ بگیرم که در جوملا 2.5 هم همان ها بودن هیچ مشکلی ( تصویر،لینک و ... ) بیاید

ضمنا بک آپ از کاربران هم میخواستم

راستی اگر متن ، کاربر را حذف کرده باشیم در دستابیس هست یا پاک شده چون نمیخوام اونها رو بک آپ بگریم

ضمنا کنترل پنل من هم دایرکت ادمین میباشد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اسم پلاگینی رو میخوام که زیر منوها یک کلمه انگلیسی مینویسه.و همچنین پلاگینی که زیراسلایدشومتن خلاصه مینویسه.ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به ارسال

با سلام

دوستان عزیز ، به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

با سلام

یه مشکلی که دارم در جوملا 1.5 مطالب رو چطور کپی یا بک آپ بگیرم که در جوملا 2.5 هم همان ها بودن هیچ مشکلی ( تصویر،لینک و ... ) بیاید

ضمنا بک آپ از کاربران هم میخواستم

راستی اگر متن ، کاربر را حذف کرده باشیم در دستابیس هست یا پاک شده چون نمیخوام اونها رو بک آپ بگریم

ضمنا کنترل پنل من هم دایرکت ادمین میباشد

برای این مورد شما نمیتوانید برای مطالب و کاربران از جداول 1.5 بک آپ بگیرید و در جوملا 2.5 ریستور کنید به این دلیل که ساختار دیتابیس در جوملا 2.5 متفاوته . برای این منظور میبایست توسط کامپوننت jupgrade عمل مهاجرت انجام دهید . در مورد کاربران هم چنانچه کاربری را از مدیریت جوملا حذف کنید در دیتابیس هم حذف خواهد شد

قبل از مهاجرت از کلیه فایلها و دیتابیستون بک آپ بگیرید !!!

مطلب زیر را هم مطالعه کنید

http://www.joomina.ir/joomla-extension/joomla-learning/public-learning/486-migratefromjoomla115tojoomla25.html

سلام اسم پلاگینی رو میخوام که زیر منوها یک کلمه انگلیسی مینویسه.و همچنین پلاگینی که زیراسلایدشومتن خلاصه مینویسه.ممنون میشم کمکم کنید.

دوست عزیز ، لطفا قبل از فعالیت در انجمن قوانین بخشهای مختلف انجمن را مطالعه فرمایید

سوال جدید در تاپیک جدید . قوانین...!

قبلش جستجو فراموش نشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...