رفتن به مطلب
shaakhab-pars

روش افزودن پلاس گوگل برای قالبی که با HTML5 و سیستم WARP6 طراحی شده

پست های پیشنهاد شده

درود

یک قالب داریم که در این پست نمایش دادم.

این قالب در INDEX.PHP اون هیچگونه TAG HEAD یا TAG BODY مانند قالب امیر کبیر و دیگر قالب های ساده در دسترس نیست که بشه مانند چیزی که گوگل در سایت رسمی DEVELOPERS.GOOGLE.COM از ما خواستع به انتهای تگ HEAD یا BODY اون بیافزاییم.

برای این تفاوت قالب باید چکار کرد؟

حتی پلاگین های دکمه +1 رو هم از جوملا فارسی گرفتم و نصب کردم ولی نمایش داده نشد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کمی روشن تر بگم، دشواری اصلی پیدا کردن تگ های

است

در اینجور قالب های جدیدی که با WARP و HTML5 نوشته شدن این تگ ها کجا قرار دارند؟

برای نمونه zopim و GOOGLE هر دو از من خواستند که کدهاشون رو قبل از بسته شدن تگ HEAD قرار بدم

البته یادآوری کنم که ما داریم درباره سیستم های WARP و HTML5 گفتگو می کنیم، نه یک قالب تجاری خاص

برای نمونه این فایل INDEX.PHP در مسیر:

D:\wamp\www\templateste\name of template\

<?php
/**
*/

// no direct access
defined('_JEXEC') or die('Restricted access');

// include config	
include_once(dirname(__FILE__).'/config.php');

// get warp
$warp = Warp::getInstance();

// load main template file, located in /layouts/template.php
echo $warp['template']->render('template');

و این هم فایل /layouts/template.php:

render('head'); ?> 
get('body_config','{}'); ?>'> 
count('absolute')) : ?> 
render('absolute'); ?> 
count('search') || ($this['modules']->count('toolbar-l') || $this['config']->get('date')) || $this['modules']->count('toolbar-r')) : ?> 
count('toolbar-l') || $this['config']->get('date')) : ?> 
get('date')) : ?> get('actual_date'); ?> render('toolbar-l'); ?> 
count('search')) : ?> 
render('search'); ?>
count('toolbar-r')) : ?> 
render('toolbar-r'); ?>
count('headerbar-l')) : ?> 
render('headerbar-l'); ?>
count('headerbar-r')) : ?> 
render('headerbar-r'); ?>
count('logo')) : ?> render('logo'); ?> 
count('menu')) : ?> render('menu'); ?> 
count('banner')) : ?> 
render('banner'); ?>
count('breadcrumbs')) : ?> render('breadcrumbs'); ?> count('top-a')) : ?> render('top-a', array('layout'=>$this['config']->get('top-a'))); ?> count('top-b')) : ?> render('top-b', array('layout'=>$this['config']->get('top-b'))); ?> count('innertop + innerbottom + sidebar-a + sidebar-b') || $this['config']->get('system_output')) : ?> 
count('innertop')) : ?> render('innertop', array('layout'=>$this['config']->get('innertop'))); ?> get('system_output')) : ?> render('content'); ?> count('innerbottom')) : ?> render('innerbottom', array('layout'=>$this['config']->get('innerbottom'))); ?> 
count('sidebar-a')) : ?> render('sidebar-a', array('layout'=>'stack')); ?> count('sidebar-b')) : ?> render('sidebar-b', array('layout'=>'stack')); ?> 
count('bottom-a')) : ?> render('bottom-a', array('layout'=>$this['config']->get('bottom-a'))); ?> count('bottom-b')) : ?> render('bottom-b', array('layout'=>$this['config']->get('bottom-b'))); ?> count('bottom-c')) : ?> render('bottom-c', array('layout'=>$this['config']->get('bottom-c'))); ?> count('footer + debug') || $this['config']->get('warp_branding')) : ?> get('totop_scroller')) : ?> render('footer'); $this->output('warp_branding'); echo $this['modules']->render('debug'); ?> 
render('footer'); ?> 

لینک به ارسال

با سلام

ساده ترین راه برای پیدا کردن تگها ، استفاده از جستجو با ++Notepad هست

با استفاده از امکان جستجوی این نرم افزار میتوانید یک کلمه یا عبارت را همزمان در چندین فایل جستجو کنید

در قالبهای ساده معمولا" شما این تگ را در فایل index.php پیدا خواهید کرد اما در قالبهایی که از فریم ورکهای مخصوص خودشون استفاده میکنند مطمئنا" بیش از یکبار این تگ را پیدا خواهید کرد . این تگ در فایلهای متعددی به کار گرفته شده

جستجو کنید متوجه خواهید شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

ساده ترین راه برای پیدا کردن تگها ، استفاده از جستجو با ++Notepad هست

با استفاده از امکان جستجوی این نرم افزار میتوانید یک کلمه یا عبارت را همزمان در چندین فایل جستجو کنید

در قالبهای ساده معمولا" شما این تگ را در فایل index.php پیدا خواهید کرد اما در قالبهایی که از فریم ورکهای مخصوص خودشون استفاده میکنند مطمئنا" بیش از یکبار این تگ را پیدا خواهید کرد . این تگ در فایلهای متعددی به کار گرفته شده

جستجو کنید متوجه خواهید شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

بنده این برنامه رو دانلود کردم اما برای من نا مفهوم بود!

با این برنامه چطور میشه تگ هد اصلی رو پیدا کرد؟ آیا آموزش پارسی برای این برنامه هست؟

لینک به ارسال

با سلام

پست شماره 2 تاپیک زیر را ببینید

http://forum.joomina.ir/thread-15062-post-78615.html#pid78615

پس از نمایش نتایج کافیست روی هر نتیجه جستجو دابل کلیک کنید تا فایل در خط مربوطه باز و نمایش داده شود

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

پست شماره 2 تاپیک زیر را ببینید

http://forum.joomina.ir/thread-15062-post-78615.html#pid78615

پس از نمایش نتایج کافیست روی هر نتیجه جستجو دابل کلیک کنید تا فایل در خط مربوطه باز و نمایش داده شود

موفق و پیروز باشید

یا حق

بله مانند همیشه درست و روشن بود پاسخ شما.

کدی که از خود گوگل وبمستر تولز گرفتم کد استاتیکی هست و من می خوام دکمه پلاس شناور باشه مانند همین دکمه شناور: جومینا را دوست می دارم

این کد رو چطوری در قالبم میتونم بکار ببرم؟

آیا باید افزونه ویژه ای رو نصب کنم؟

چون درون سورس سایت نوشته:

جومینا را دوست می دارم :

آیا از افزونه ویژه ای فراخوانی شده؟

سپاس از راهنمایی های شما

لینک به ارسال

با سلام

میتونید کدها را داخل یک ماژول html دستی قرار بدید و در یک موقعیت آن را منتشر کنید و بعد در css یک کلاس برای اون ماژول تعریف کنید و موقعیت آن را fix کنید تا ماژول با اسکرول صفحه ثابت بماند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...