رفتن به مطلب
fun_9990

مشکل در نصب جوملا ورژن 1.5

پست های پیشنهاد شده

مشکل اینه که تا حالا هزار بار جوملا نصب کردم ولی نمی دونم چرا این مشکل برام پیش اومده

مشکل اینه که نصب میره جلو تا می رسه به مرحله اخر و اونجا می نویسه

فولدر installation پاک بشه

اما پایینشم می نویسه

مشکل در نصب جوملا ورژن 1.5

Your configuration file or directory is not writable or there was a problem creating the configuration file. You will have to upload the following code by hand. Click in the text area to highlight all of the code and then paste into a new text file. Name this file 'configuration.php' and upload it to your site root folder.

چی کار کنم ؟ دیوونم کرده

ترجمش هم میگه که محتویات همون پوشه configuration دوباره توش کپی بشه و وقتی هم که میشه باز کار نمی کنه اون بالا هم که می نویشه admin site

رو هر کدوم کلیک میشه نمی ره و دوباره برمیگرده برای نصب مجدد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

قبل از نصب دسترسی فایل configuration.php رو روی 777 تنظیم کنید و بعد از نصب روی 444

موفق باشید

لینک به ارسال

بله

این مورد تست شده

جالب اینجاست که من این مورد رو تو یه انجمن دیگه هم مطرح کردم مثل اینکه شما هر چی جواب می زارین اونجا هم همون جوابو می زارن !!

در هر حال پاک اعصابمو ریتخه به هم این مشکل

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، فکر کنم شما متن پیغام رو کامل نخوندید

Your configuration file or directory is not writable or there was a problem creating the configuration file. You will have to upload the following code by hand. Click in the text area to highlight all of the code and then paste into a new text file. Name this file 'configuration.php' and upload it to your site root folder

پیغام بالا میگه که فایل یا پوشه پیکربندی قابل نگارش نیست یا اینکه در ایجاد فایل کانفیگ مشکلی داره . در ادامه میگه : شما باید کد را بطور دستی آپلود کنید . کلیک کنید در جعبه متنی و کل کدها رو هایلایت کنید و سپس کپی کنید کدها را در یک فایل متنی جدید و نام آن را به configuration.php تغییر نام بدید و آن را در روت جوملاتون آپلود کنید

این نحو ایجاد کردن فایل کانفیگ روی برخی از هاستها بنا به تنظیماتی که دارند اتفاق میفته

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...