رفتن به مطلب
ahmad5

رفع مشکل در قالب ja_zite

پست های پیشنهاد شده

سلام حلول ماه مهمانی خدا مبارک

تازه وارد و اولین پست

نمی دونم دوستان در این خصوص می تونن کمکم کنند؟

بنده بسیار مبتدی هستم . من می خوام از اسلاید شو و همچنین تصاویر و نوشته هایی قالبی که در این دمو قرار داره بهره بگیرم.

مشکل من در اون تصاویری و نوشته هایی هست که جدا روی عکس اسلاید شو میاد نمی تونم بیارم اینم یه دمو آنلاین از سایت davarelectric.com

اینم لینک دانلود قالب و بسته های همراش به حجم 39 مگ

دوستان اگه امکانش هست این قالب بررسی کنند تا بتونند بنده که خیلی مبتدی هستم رو راهنمایی کنند.

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

ممنونم ، بر شما هم مبارک و سرشار از خیر و برکت

احتمال 99% این بسته شامل:

یک بسته ی نصبی(شامل تمامی افزونه ها و قالبی هست که در دمو دیدید)

فقط قالب که در این بسته استفاده شده

فقط افزونه هایی که در این بسته استفاده شده

حالا اگر بسته رو خواستید استفاده کنید باید مثل جوملا نصبش کنید که شامل تمامی مواردی که در دمو دیدید می شود و افزونه ها رو هم مثل اسلاید شو از طریق مدیریت جوملا میتونید مدیریت کنید

اگر هم فقط از قالب خواستید استفاده کنید که فقط قالب رو نصب میکنید روی جوملای فعلی و افزونه های بسته رو هم جدا گانه میتونید نصب کنید روی جوملای فعلی

موفق باشید

لینک به ارسال

شرمنده یکم خواب آلو بودم یادم رفت که قالب رو پیش فرض بزارم

ممنون بنده طبق فرمایشات شما عمل کردم.و اگه به آدرس davarelectric.com دوباره سر بزنید میبینید که مشکل من کجاست.

من تمامی موارد موجود در بسته نصبی رو از طریق مدیریت افزونه ها نصب کردم و در ماژول ها و پلاگین هام اونا موجوده (همونطور که اسلاید شو JA Slideshow Lite در قالب فعاله و 2 تا عکس هم بهش اضافه کردم.

اما نوشته ها و اون عکس های دومی که با نوشته ها میاد رو ندارم.ممنون

یه چیزی فهمیدم شاید درست باشه این متن روی تصویر باید مربوط به پلاگین System - JA Tabs باشه که در مدیریت پلاگین ها دیدم .همینه؟

این باید چیکارش کنم؟

لینک به ارسال

ممنون از توجه شما جناب فرحزادیان

منظورم همون نوشته هایی که در قالب اصلی که دمو آن رو گذاشتم به نمایش میاد به همراه مکنتاش های آپل و نوشته هایی به همراه داره.

میبینید که من در سایتم نمی تونم اون هارو فعال و از قابلیت استفاده کنم

لینک به ارسال

از طریق کامپوننت ها باید تنظماتش رو اعمال کنید (بسته نصبی شامل تنظیمات افزونه هاش هم بوده ولی شما افزونه ها ی این بسته رو به صورت مجزا نصب کردید و باید از اول تنظیماتش رو اعمال کنید...)

پیشنهاد می کنم خود بسته رو نصب کنید تا راحت تر بتونید باهاش کار کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

من فایل zip رو یکجا نصب کردم تغییری اعمال نشد.

یعنی میگید بدون اکسترا کردن همین فایل 39 مگی رو نصب کنم؟

لینک به ارسال

خیر ، منظورم خود بسته ی نصبی بود

بعد از نصب تغییراتی دادید؟

اگر بسته همونی باشه که در دمو نشون داده شده و کامل نصب کرده باشید نباید مشکلی باشه

موفق باشید

لینک به ارسال

نه من تغییری ندادم.

همه بسته رو نصب کردم

فقط غیر فعال بودن بنده فعال کردمشون. که مشکل دقیقاً باید همینجا باشه.

در بخش مطالب هم مطالب زیادی میاد که غیر فعال هستن و بدون مجموعه .

و پلاگین و ماژول ها هم همینطور.

لینک به ارسال

اون جای اسلاید شو که در دمو هست احتمال قوی یک کامپوننت باید باشه که خودش دارای ماژول و پلاگین هست... از طریق منو کامپوننت ها و مدیریت ماژول ها و پلاگین ها باید تنظیماتش اعمال بشه... بصورت پیشفرض باید تنظیماتی باشه

با آزمون و خطا پیش برید...

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون

چون مال جوملا آرت هست یه کامپوننت JoomArt Extensions Manager نصب هست ولی گفتم که بنده بسیار مبتدی هستم متاسفانه.

و اینجوری بنظر میاد که باید بیخیال شم

لینک به ارسال

حقیقتاَ من بی خیال نشدم و منتظر شدم گفتم شاید یکی از اساتید و یا دوستان این قالب به هراه بسته نصبی رو استفاده کنه و بنده رو یاری برسونه.

و همچنان چشم براه ...

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزم

ببین اولا که سخته این حجم رو یکی بیاد روی هاست خودش اپلود کنه...نصب کنه ...بعد بره داخل تنظیمات و شما رو راهنمایی کنه...

خوب بریم سر حرف اصلی

عزیز بسته نصبی که نصب میکنید ابتدا یه سری امکاناتش غیر فعال هستش و حتی مطالبی رو غیر فعال کردن داخل مدیریت مطلب و ماژولهایی رو میبینید غیر فعال هستن...

شما نباید یکی یکی همه رو فعال کنید!

اون بسته تنظیمات پیش فرض به اون صورت هستش...

شما اگه پس از نصب بسته کامل سایت رو چک کنید بهتره

توضیح:

پس این کار رو انجام بدید ابتدا بسته رو نصب کنید و سپس هیچ تغییری ندین و سایت رو ببینید حالا باید عینا همون دمو نمایش داده بشه

اگر شد مشکل دستکاری شماست اگر باز هم مثل نمونه ی دمو نبود بسته مشکل داره و باید تنظیمات رو خودتون اعمال کنید...

اگر به اونجا کارتون رسید پیغام خصوصی بدید همراه ادرس این تاپیک...تنظیماتش یا افزونه ای مشابه رو براتون ست میکنم

یا حق:002:

لینک به ارسال

ممنون از لطف شما دوست عزیز.

شرمنده دوستان هستم ولی من برای تست بسته نصبی اول اون رو با نرم افزار WampServer , و یا از اینجا می تونید ببینید رایگان هست چک میکنم.نرم افزار های مشابه زیادی هم هست.(بنظرتون این کار صحیح نیست؟)

گفتم شاید دوستان هم این جوری بدون اینکه بسته رو روی هاست خود نصب کنند بصورت مجازی میتونن اون رو ببینن و ادامه ...

البته بنده تا بخش آخر رسیدم و مشکل هم غیر فعال بودن ماژول ها بود که اینجا نمی دونم چی کار کنم که در پ . خ مزاحمتون میشم.

بازم ممنونم از توجه شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...