رفتن به مطلب
farid65

مشكل بوجود آمده در اديتور جوملا tinymce

پست های پیشنهاد شده

من چند روز پيش يه پلاگين نصب كردم و يه مشكل بزرگ برام بوجد آورد ...تو مديريت جوملا نمي تونستم برم ...خلاصه رفتم از جداول php admin يه سري پلاگين ها رو Off يا on كردم كه يه جورايي مشكل حل شد اما مشكل بزرگي كه برام الان بوجود آمده اينه كه :

توي اديتور اصلي جوملا tinymce وقتي مثلان روي html دستي كليك مي كنم فقط يه صفحه خالي مي ياد و نمي ره توش ......(خودم فكر مي كنم java اسكريپتش ناقص بار گزاري مي شه نمي دونم چه جوري درستش كنم )

حالا چه جوري بايد حلش كنم.......چه جوري بايد اين اديتور رو اصلاح كرد ..يا دوباره نصبش كرد ...از اديتور ديگه هم نمي خوام استفاده كنم ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

یک پلاگین نصب کرده بودید و باعث مشکل شد . شما باید فقط همون پلاگین رو غیر فعال میکردید

حالا پلاگین هایی که اشتباها غیر فعال کردید رو مجدد فعال کنید (وضعیت پلاگین های ادیتور رو هم بررسی کنید...)

کش جوملا رو هم خالی کنید

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...