رفتن به مطلب
ُShahyad

در خواست ماژول عكس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست عزیز

به انجمن جومینا خوش آمدید

شما الحاق گالری رو نصب کردید؟ ابتدا باید کامپوننت گالری رو نصب کنید و بعد ماژولی که در واقع بصورت تصادفی تصاویر گالری شما رو نمایش می ده...

پیروز باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوسته ممنون

ميشه راهنمايي كنيد من مبتذي هستم لينك كامپوننت و ماژولي كه بايد نصب كنم رو قرار بديد مرسي

لینک به ارسال

لطفا ابتدا جستجو کنید. (قبلا در انجمن معرفی شده)

اگر اشتباه نکنم در جومینا هم چند نمونه موجود هست

www.joomina.ir

کامپوننت فوکا گالری هم خوبه

جستجو کنید اگر به نتیجه نرسیدید لینک می دم خدمتتون

پیروز باشید

لینک به ارسال

ممنون دوسته عزيز دانلود كردن حالا چيكار كنم ؟ يه سوال ديگه هم داشتم من ميخوام مثل همين سايت كه زدم آدرسشو در پايين محصولاتمو چيدمان كنم در صفحه ي اصلي و اينكه اون گالري عكس بالا فقط يه عكس قرار بدم

مثل سايت >>>> http://template15.joomlavision.com/jv_conto/

لینک به ارسال

برای نصب باید از طریق " مدیریت سایت / گسترش ها(بسته به نوع بسته ای که نصب کردید امکان داره کلمه ترجمه شده فرق کند) / نصب/حذف " اقدام کنید (در انجمن در این مورد و مشکلات احتمالی هنگام نصب افزونه ها بحث و راهکار ارائه شده که اگر جستجو کنید بهشون دسترسی خواهید داشت)

در مورد محصولاتتون هم باید ابتدا یک افزونه فروشگاه ساز نصب کنید و توسط اون محصولاتتون رو ارائه کنید. سایتی که لینک دادید از فروشگاه ساز VirtueMart استفاده کرده که با جوملا ست می شه... (لطفا در مورد فروشگاه ساز اگر سوال یا مشکلی هست در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید)

پیروز باشید

لینک به ارسال

برای نصب باید از طریق " مدیریت سایت / گسترش ها(بسته به نوع بسته ای که نصب کردید امکان داره کلمه ترجمه شده فرق کند) / نصب/حذف " اقدام کنید (در انجمن در این مورد و مشکلات احتمالی هنگام نصب افزونه ها بحث و راهکار ارائه شده که اگر جستجو کنید بهشون دسترسی خواهید داشت)

در مورد محصولاتتون هم باید ابتدا یک افزونه فروشگاه ساز نصب کنید و توسط اون محصولاتتون رو ارائه کنید. سایتی که لینک دادید از فروشگاه ساز VirtueMart استفاده کرده که با جوملا ست می شه... (لطفا در مورد فروشگاه ساز اگر سوال یا مشکلی هست در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید)

پیروز باشید

سلام وقت بخير

من يه گالري شبيه اين مي خواستم

pakta.ir

ميتونيد راهنمايي كنيد؟

تشكر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...