رفتن به مطلب
ezabadi

درخواست قالب فارسی Joomlog

پست های پیشنهاد شده

این قالب از رنگ بندی بسیار زیبایی برخوردار است. قصد اصلی من از طراحی این قالب استفاده وبلاگی قالب بوده است اما این قالب را میتوان برای طیف وسیعی از سایت ها هم بکار برد. قالب دارای 3 ستون است و برای منو ، لوگو و همچنین جستجو هم موقعیت های اختصاصی طراحی شده است این قالب را با کمی تغییرات هم میتوان برای جوملا 1.6 بکار برد . من شخصا از رنگ های این قالب لذت بردم .

قالب فارسی Joomlog

طراح گرافیکی قالب مشخص نیست اما تبدیل قالب به جوملا را خود من انجام داده ام . دیشب ساعت 9 شب طرح گرافیکی این قالب را دیدم و پیش خودم گفتم 2 ساعته تبذیلش میکنم این 2 ساعت شد 5 صبح :-) اما در آخر کار بدی از آب در نیامده . راستش دیگه قالب های آرتیستیر به دلم نمیشینه امیدوارم شما هم خوشتون بیاد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

ببخشید ! این الان درخواست این قالبه یا معرفی این قالب(لینک | دمو | اسکرین شات کجاست!؟)!!!؟ یا ...؟

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...