رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

[align=center]download.php?imgf=13423382261.jpg

[/align]

لینک دانلود به دلیل عدم رعایت قوانین انجمن حذف شد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه موضوع برای من عجیبه

اگه به من بود میگفتم که این قالب کپی برداری شده است... چون همه چیز الگو گرفته از همون قالب اسمشو نیار هستش ولی بنر تعویض شده و لوگو اون سایت هم تعویض شده...

خوب الان این میشه کپی برداری درسته؟

البته من به امر آقای صفر علی گرامی این عمل رو انجام دادم و چون قالب همون سایت اسمشو نیار هم محکوم شد گفتم که بهتره تا برای این پروژه استفاده کنم البته مسئولین پروژه هم کامل در جریان این موضوع هستند و از هدف من و انتشار قالب هم با خبر هستند

در کل

من فکر می کنم این قالب کپی برداری شده و قالب گذشته که حذف شد در رعایت کامل قوانین و با احتساب حق و حقوق وبسایتی که الگو گرفته شد آماده شده بود و خلاف قوانین نبوده البته این نظر من بود و قصد ندارم موضوعی که بسته شده رو دوباره در جریان بزارم ولی برام خیلی عجیبه چونکه

عملی که از نظر من موافق با قوانین بود محکوم شد و

عملی که احساس میکنم کار کپی برداری شده و رعایت قوانین را تکذیب میکنه داره حمایت میشه

به خدا هدف من اصلاح نواقصیه که داریم با اون زندگی می کنیم... همین هیچ توهینی هم به هیچ ارگان و سازمان و کشور و غیره هم ندارم اصلا نمی تونم داشته باشم...

ولی انصاف رو حکم قرار بدید و در اصلاح قوانینی که برای حمایت از ما و تمام دوستانی که در فضای سایبری در حال فعالیت هستند کمک باشیم و چالش تن ندیم...

با احترام:002:

لینک به ارسال

آقای چاووشی همین قالب هم نباید باشه ! من به احترام آقای دفاعی حذفش نکردم

نه من و نه شما هم وظیفه اصلاح قوانین را نداریم برای این کار هر 4 سال رای میگیرن و نماینده های مردم میرن مجلس ! وظیفه ای باشه برای اصلاح قوانین وظیفه نمایندگان مردم است . لطفا ادامه ندین چون با اینکه اصلا دلم نمیخواد مجبورم از انجمن اخراجتون کنم . خیلی جاها هستن که از قانون شکنی هم استقبال میکن

لینک به ارسال

سلام

ببینید من نگفتم کپی برداری کار قانونی هستش

شما قالب رو با ارتیستر طراحی کردید و کدهای رو از سایت اصلی نگرفته بودید

شما مجاز هستید که قالبی با موقعیت های مشابه یک سایت ایجاد کنید اما نمی تونید عین قالب رو کپی کنید

اینکه شما از لوگو و عکس های یک سایت دیگر استفاده کنید میشه کپی برداری

بارها شده تو انجمن یکی گفته من قالب فلان سایت رو می خوام و ما هم جواب دادیم اگه بخواین می تونید سفارش بدین مشابه اش رو براتون طراحی کنیم

اما هیچوقت دقیق عین همون رو در نمیاریم مگر با اجازه صاحب سایت

به هر حال همه قالب ها از یکسری قوانین کلی پیروی می کنن مثلا 2 ستونه 3 ستونه یا .....

عملی که از نظر من موافق با قوانین بود محکوم شد و

عملی که احساس میکنم کار کپی برداری شده و رعایت قوانین را تکذیب میکنه داره حمایت میشه

ببینید اساسا در محیطی مثل انجمن نظر شما یا من مهم نیست مهم قوانین انجمنه

لینک به ارسال

آقای چاووشی همین قالب هم نباید باشه ! من به احترام آقای دفاعی حذفش نکردم

نه من و نه شما هم وظیفه اصلاح قوانین را نداریم برای این کار هر 4 سال رای میگیرن و نماینده های مردم میرن مجلس ! وظیفه ای باشه برای اصلاح قوانین وظیفه نمایندگان مردم است . لطفا ادامه ندین چون با اینکه اصلا دلم نمیخواد مجبورم از انجمن اخراجتون کنم . خیلی جاها هستن که از قانون شکنی هم استقبال میکن

آقای تهرانی عزیز

شرمنده ام از اینکه مجبورم لینک دانلود رو حذف و آقای چاوشی رو هم برای مدتی از انجمن اخراج کنم. بنده پیش از این یک بار در پیام خصوصی و یک بار هم بصورت سیستمی به ایشان تذکر دادم و خواهش کردم دست از این رفتار معنا دار بردارند اما گویا پروژه ای در میان هست.

از بابت مسئولیتی که در توسعه ی افزونه های فارسی دارم مجبورم با ایشان برخورد کنم.

موضوع بسته شد

یاعلی

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...