رفتن به مطلب
sajadzare85

مشکل با فروش فایل در joomshopping

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان کسی می دونه چطور می شه با joomshopping فایل فروخت .من تو قسمت فایل فروشی در بخش فایل مطالب فایل لود می کنم ولی در سایت اصلی برای خرید مثل یک کالا با هاش برخورد می شه یعنی از خریدار آدرس منزل و شماره تلفن می خواد و از روش پستی استفاده می کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ...

من هم همین مشکل رو دارم ...

نمی تونم فایل بفروشم ... درگاه زرین پالم نصب کردم اما بازم هم بدون اینکه مبلغ سفارش رو پرداخت کنه تایید سفارش کرد ...

از دوستان گرامی تقاضا داریم لطفا کمک کنن یه آموزش ابتدایی برای Joomshopping طراحی کنن ، من از فروشگاه ساز قاصدک استفاده می کنم که فروش محصولاتش با Joomshopping هست ...

با تشکر

لینک به ارسال

سلام منم joomshopping رو نصب کردم فایل برای فروش هم آپلود کردن وصل کردم به زرین پال مبلغ رو وارد میکنم ولی وقتی برمیگیرده به سایتم فقط مینویسه

"با تشکر از خرید شما"

لینک فایلی که برای فروش گذاشتم نمایش نمیده

اگه میشه یکی راهنمایی کنه

لینک به ارسال

باید توو منوهاتون یه منو بسازین مثلا به اسم سفارشات و در قسمت تغییر نوع جوم شاپینگ قسمت کاربر رو انتخاب کنید بعد از انتخاب در قسمت پارامترها سمت چپ order رو انتخاب کنید حالا هرکس فایلی بخره باید بره توو این منو و دانلود کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...