رفتن به مطلب
nava

کمک در مورد گلوبال نیوز

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من میخواستم مطالب سایتم رو در یە گوشەای بصورت لیست و بدون تصویر نشون دادە بشە. برای اینکار از گلوبال نیوز استفادە می کنم ولی تنها یە مسکل کوچکی کە دارم اینە کە تصویر ابتدای سرتیتر بصورت یە نقطە سیاه نشون دادە میشە مثل تصویر زیر:

aa.png

الان من میخوام این نقطە سیاس رنگ رو تغییر بدم و مثل فلش نارنجی رنگی بشە کە تو تصویر پایینە:

aaa.png

الان باید دقیقا چکار بکنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما باید کدهای سی اس اس افزونه ویرایش کنید

و برای li های مورد نظرتون اون عکس رو تعریف کنید

یا علی

لینک به ارسال

دوستان من این کدهای کمکی رو استفادە کردەام ولی بصورت لیستی جواب نمیدە بعدا من هیچی از فراخوانی عکس برای li بلد نیستم کە چە جوری و کجا انجام میشە اگە زیاد کار ندارە ممنون میشم برام درست کنید.

چاکر همگی

لینک به ارسال

دوستان در این گلوبال نیوز میشود ساعت و دقیقه و ثانیه تولید مطلب را باز خوانی کرد؟

سلام

دوست عزیز

در این باره قبلن در انجمن صحبت شده. پارسا گلوبال نیوز رو در جستجوی پیشرفته جستجو کنید.

یاعلی

دوستان سلام

من میخواستم مطالب سایتم رو در یە گوشەای بصورت لیست و بدون تصویر نشون دادە بشە. برای اینکار از گلوبال نیوز استفادە می کنم ولی تنها یە مسکل کوچکی کە دارم اینە کە تصویر ابتدای سرتیتر بصورت یە نقطە سیاه نشون دادە میشە مثل تصویر زیر:

aa.png

الان من میخوام این نقطە سیاس رنگ رو تغییر بدم و مثل فلش نارنجی رنگی بشە کە تو تصویر پایینە:

aaa.png

دوست عزیز

این موضوع به قالب سایت شما برمیگردد. باید سی اس اس قالب رو ویرایش کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

من می خوام مطالب توی 2 یا سه ستون توی صفحه سایت نمایش داده شود

ولی هر کاری می کنم باز یک ستون مطالب رو زیر هم نمایش می دهد باید چی کار کنم ؟؟؟

لینک به ارسال

من می خوام مطالب توی 2 یا سه ستون توی صفحه سایت نمایش داده شود

ولی هر کاری می کنم باز یک ستون مطالب رو زیر هم نمایش می دهد باید چی کار کنم ؟؟؟

سلام

تعداد ستون ها رو روی 2 یا 3 قرار بدبد

برای فعال شدن 2 یا سه ستون می بایست 2 یا 3 بخش یا مجموعه را جهت فراخوانی مطلب به ماژول معرفی کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

من یه مجموعه رو انتخاب کردم

یعنی نمیشه کاری کرد که با یک مجموعه هم چند تا ستون داشت ؟؟؟

لینک به ارسال

من یه مجموعه رو انتخاب کردم

یعنی نمیشه کاری کرد که با یک مجموعه هم چند تا ستون داشت ؟؟؟

خیر

این یکی از ایرادهای گلوبال نیوز هست.

یاعلی

لینک به ارسال

به توصیه شما پارسا گلوبال نیوز را بصورت پیشرفته جستجو کردم چیزی با عنوان اینکه چگونه میشود زمان تولید مطلب را شامل ساعت ، دقیقه ، ثانیه را در اجزای مطلب استفاده کرد نبود تاریخ تولید مطالب که شامل سال ، روز ، ماه میشود در جسجوی انجام شده بود اما منظور من زمان تولید مطلب است لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر

دوستان در این گلوبال نیوز میشود ساعت و دقیقه و ثانیه تولید مطلب را باز خوانی کرد؟

سلام

دوست عزیز

در این باره قبلن در انجمن صحبت شده. پارسا گلوبال نیوز رو در جستجوی پیشرفته جستجو کنید.

یاعلی

دوستان سلام

aa.png

aaa.png

دوست عزیز

این موضوع به قالب سایت شما برمیگردد. باید سی اس اس قالب رو ویرایش کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

به توصیه شما پارسا گلوبال نیوز را بصورت پیشرفته جستجو کردم چیزی با عنوان اینکه چگونه میشود زمان تولید مطلب را شامل ساعت ، دقیقه ، ثانیه را در اجزای مطلب استفاده کرد نبود تاریخ تولید مطالب که شامل سال ، روز ، ماه میشود در جسجوی انجام شده بود اما منظور من زمان تولید مطلب است لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر

دوست عزیز

همان دستورات زمان در لینوکس برای این مورد هم کار ساز است.

ساعت %H:%M

تاریخ: %Y-%m-%d

ساعت و تاریخ: %Y-%m-%d ساعت %H:%M

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...