رفتن به مطلب
ruh313

افزونه پرداخت آنلاین برای breezing forms؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

درباره‌ی افزونه‌ی تجاری جومینا که متصل به درگاه‌ها هست و ... زیاد لینک داده‌شده! ولی بنده آخرین نسخه‌ی تجاریش رو دارم و خودم فارسی‌سازیش کردم. فقط یه اتّصال به درگاه‌های اینترنیش رو می‌خواستم (فعلاً زرّین پال هم باشه کارمون راه میفته)

تاپیکی با این موضوع ندیدم

اگه کمکم کنین ممنون می‌شم

تأکید: فقط امکان اتّصال به درگاه اینترنتی زرین پال، بانک های مختلف و ... رو می‌خواستم، نه همه‌ی افزونه رو

نسخه: :25:

نسخه‌ی افزونه‌ی بریزینگ بنده: 1.7.5 تجاری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

پلاگین paypal این فرم را ساز پیام خصوصی کنید در سایت جومینا برای بانک هاش را منتشر میکنم

سلام عليكم

جناب آقاي امير رضا تهراني در صورت امكان لطفاً آموزش ساخت پرداخت آنلاين و همچنين تغييرات مورد نياز براي كليه پلاگين ها paypal براي اتصال تنظيمات پرداخت لطفاً در اينجا يا در بخشي مجزا منتشر كنيد تا اين مورد كه اكثراً هم باهش مشكل دارند براي هميشه رفع بشه

باتشكر از لطف شما:cool:

لینک به ارسال

سلام

پلاگین paypal این فرم را ساز پیام خصوصی کنید در سایت جومینا برای بانک هاش را منتشر میکنم

باسلام

آقاي تهراني ما همچنان منتظريم آيا اين كار به نتيجه رسيد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...