رفتن به مطلب
blusky

دیر بالا آمدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من سایتی با جوملا دارم که الان بعد از یکسال با مشکلی عجیب مواجه شدم

من وقتی آدرس صفحه اصلی سایتم را در مرورگر می زنم بیش از 20 ثانیه طول می کشه تا صفحه بالا بیاد ولی بقیه صفحات سایت این مشکل رو ندارن و 3 ثانیه بالا میاند.

در همه صفحات اسکریپت ها و طرح بندی یکسان است و اینکه فکر نکنم اصلا مشکل از سنگین بودن سایت در صفحه اصلی باشه باشه.

هر کی راه حل رو بگه تا آخر عمر دعاش می کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من

سریع بالا اومدن صفحات دیگه سایتت دلیل بر سنگین نبودن قالب نیست

به نظر من چند دلیل عمده می تونه داشته باشه

1- حجم اطلاعات صفحه اولت بالاست

2-قالبت سنگینه

3-سرور انتخابی شما سرور خوبی نیست

و ......

این دلایل عمده ترین دلایل هستند

لینک به ارسال

جدیدا یک تغییری در ماژول ها و یا کامپوننت ها داده اید که حتی می تواند در حد یک حرف در یک کد باشد. به عنوان مثال همین عمل مانع فراخوانی آن آیتم در سایت می شود و همینطور بالا آمدن را کند می کند.

مثلا فعال کردن یک کوئری در تنظیمات یک پلاگین یا افزونه دیگر هم برای این اتفاق کافی است.

مورد دیگر هم اینکه برخی اوقات در صورت یک تغییر باید کمی مهلت به سیستم بدهید. نزدیک 30 ثانیه که شاید در جا امکان باز کردن سایت نباشد. تغییرات باید ذخیره و با سایت یکپارچه بشوند.

به همه اینها داشتن سرعت خوب اینترنت را برای یک مدیریت مناسب اضافه کنین

لینک به ارسال

سلام

دوستان دقت بفرمایید صفحه رو waiting میمونه ، معنای آن این است که سرور پاسخ سریع نمیده شما با ادمین سرور تماس بگیرید و بگید سایت شما را ping و ببینه سرعت لود پایین اومده

این مشکل سرور است

لینک به ارسال
سلام

دوستان دقت بفرمایید صفحه رو waiting میمونه ، معنای آن این است که سرور پاسخ سریع نمیده شما با ادمین سرور تماس بگیرید و بگید سایت شما را ping و ببینه سرعت لود پایین اومده

این مشکل سرور است

احسنت دقیقن منظورم همینه سایت روی wating باقی می مونه

لینک به ارسال

حتما باید با ادمین سرورتون تماس بگیرید این مشکل زمانی پیش میاد که سرور کانکشن زیادی داشته باشه مثلا یکی ازش برای ارسال ایمیل تبلیغاتی استفاده کنه و ......

لینک به ارسال

دوستان ممنون مشکل حل شد علت یکی از ماژولها بود که RSS وبلاگ رو در سایت قرار می داد . حذفش کردم مشکل حل شد.

از اینکه زمان برای مشکل من گذاشتین ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...