رفتن به مطلب
masoudline

صفحه جدا از سیستم مدیریت محتوا جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان جومینایی

سوالی دارم که خیلی وقته مشکل ساز هست برام :

توی جوملا میشه صفحه ای جدا ایجاد کرد یا نه ؟

بذارید سوالم رو واضح تر توضیح بدم.شما فرض کنید من سایتی دارم که شامل چندین بخش هست : خبرگزاری ، دانشگاه ، تفریح و سرگرمی و .... یعنی چند بخش مختلف دارد.

حال من میخوام که مثلا صفحه مربوط به خبرگزاری من با موقعیت های ماژول مورد نظر خودم طراحی بشه.یعنی قالب همون قالب اصلی سایت و سیستم جوملا همون سیستم باشه فقط و فقط تمامی مطالبی که در صفحه مربوط به خبرگزاری قرار میگیره با طراحی خودم باشم.مثلا ماژولهای سمت راست چی باشه و سمت چپ چی و ... .

یکی از راه حلهایی که به ذهن خودم رسید ایجاد منو هست که منو رو مربوط به مثلا صفحه خبر گزاری ایجاد کنم ( ولی نمیدونم چه نوعی براش تعریف کنم--- در ضمن نمیخوام این صفحه ها رو توی بخش و یا مجموعه جوملا بذارم و بعد اونا رو از طریق منو فراخوانی کنم)این مشکل بنده است.

در صورتی که راه حلی به ذهنتون میرسه ارائه کنید...

با تشکر از همه دوستان جومینایی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شما خودتون می فرمایید که می خواین اون صفحه با موقعیت هایی بیان که مختص اون صفحست و یا هر ماژولی که می خواین باشه

خب شما منوهاتون رو که دارین خب؟

برین تو مدیریت ماژول ها و از قسمت نمایش ماژول ها هر ماژولی که میخواین برای اون موقعیت منوی مورد نظر فعال کنین:blush:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...