رفتن به مطلب
رضاگنجی

قالب زمین بسیار زیبا و رایگان سازگار با فارسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام امروز یک قالب زیبا و RTL ساپورت رو برای دوستان و کاربران محترم میزارم و امیدوارم تکراری نباشه و استفاده کنید.به همراه این قالب پلاگین منو این قالب هم هست که باید نصب کنید و سپس فعال کنید.

jm_earth.png

دمو قالب : مشاهده دمو نصب شده از سایت سازنده

دانلود قالب: دانلود از سرور جومینا

امیدوارم استفاده لازم را ببرید.این قالب در حالت پیش فرض RTL ساپورت است و تغییراتی در اون انجام نشده

در ضمن این رو هم بگم سایت سازنده چندین قالب رایگان دیگر هم دارد که فکر کنم بعضی از آنها RTL ساپورت هم هستند و هزینه دانلودش عضویت رایگان است چون اگر عضو نشوید در صفحه دانلود دکمه دانلود رو مشاهده نمیکنید.

آدرس سایت: http://www.jm-experts.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

توي قسمت دمو وقتي روي rtl كليك ميكنم قالب عوض ميشه و به يه قالب ديگه تبديل ميشه!!!2.gif

لینک به ارسال

سایت دمو این مشکل رو داره و مهم نیست وقتی روی سایت نصب میکنید حالت پیش فرض روی RTL البته اگر زبان پیش فرض فارسی باشه.البته میتوانید دمو نصب شده را تا مدتی در این آدرس مشاهده کنید.جالب اینکه منوهای سمت راست آکاردئونی هستند.

http://www.parsjoom.com/demo

اگر از این قالب خواستید استفاده کنید بهتره که فونت ها رو تغییر بدید به tahoma

لینک به ارسال

با سلام

دمویی که از سایت خودم معرفی کردم احتمالا فعال نخواهد بود چون سایت دمو را برای تست الحاقات نصب کرده ام و نمیتوانم دائما برای یک قالب استفاده کنم ولی نمای کلی در سایت سازنده کاملا مشخص است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...