رفتن به مطلب
M K 2

خرید لایسنس بدون محدودیت و فروش قالب و افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه بنده خدایی میخواست که از چندتا سایت معتبر لایسنس معتبر و بدون محدودیت بخره و قالب و افزونه های (حرفه‌ای) رو به صورت اینترنتی بفروش برسونه

میخواستم نظرتون رو بدونم.

آیا استقبال میشه؟ ارزشش رو داره ؟ برگشت هزینه داره ؟

ممنون از مشارکتتون

یا علی مدد...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

یا اهل المسلیمن!! :D

نظر بدید مهم نیست کاربر حرفه ای هستید یا تازه کار مهم شرکت در این بحثه

آیا شما ممکنه نیاز به خرید افزونه های تجاری و قالب های حرفه ای پیدا کنید ؟

ممکنه بخواهید از یک نمایندگی مطمئن در ایران و به صورت ریالی خرید کنید؟

و....

یا حق

لینک به ارسال

سلام

اول اینکه در ایران چون کپی رایتی نیست نمیشه زیاد به این چیزا اتکا کرد

چون بعد از یه مدتی نسخه ی نال شده و فارسیش :001: یهو میبینی تو سایت ها میشه

حالا بگذریم از اوضاع خراب بازار ارز:(

البته اگه بتونید خوب بازاریابی کنید شاید بشه کاریش کرد

ریسکش بالاست از نظر من

لینک به ارسال

سلام

اول اینکه در ایران چون کپی رایتی نیست نمیشه زیاد به این چیزا اتکا کرد

چون بعد از یه مدتی نسخه ی نال شده و فارسیش :001: یهو میبینی تو سایت ها میشه

حالا بگذریم از اوضاع خراب بازار ارز:(

البته اگه بتونید خوب بازاریابی کنید شاید بشه کاریش کرد

ریسکش بالاست از نظر من

به قول جناب دفاعی تو ایران نمیشه روش زیاد حساب کرد

من چند تایی سایت وارز سراغ دارم که بعضی وقتها نسخه نال شده رو همزمان با خود سایت اصلی منتشر میکنند (خداییش خیلی از اون ها جلو نمیزنند)

هر نوع قالبی که فکرش رو بکنی میشه وارز پیدا کرد (تقریبا نود درصد قالبهای حرفه ای )

تقریبا در موردکامپونت ها و ماژول های هم این درصد صدق میکنه

بماند بعضیا یه ماژول می نویسند و هفتاد مدل کد میزارند روش ولی اگه قرار باشه در سطح وسیعی ارائه بدند به هیچ عنوان نمی تونند از این روش استفاده کنند

بهتره بروی گرفتن پروژه از شرکت های معتبر متمرکز بشید و لایسنس واقعی و اصلی رو برای اونها بگیری که هم منفعت مالی داشته باشه و هم یه کار مفیدی کرده باشی

من کلا تا ایران به این منوال نسبت به کپی رایت سیاست گزاری شده این کار رو نه می پسندم و نه لایسنس محصول غیر ایرانی می خرم

البته می تونی نال بزنی به بدن و بومی سازی و فارسی سازیش کنی و بابت این کار اجرت بگیری البته بالا غیرتا بعد نگو که لاسنسش اصلیه و قالب و کامپونت رو کد کن و به خلق خدا قالب کن

بگو نال وطنی شدست :D

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه دوستان بعد از چند وقت این ایده ما توسط یک انسان محترم دیگر اجرا شد کاش حداقل به احترما ایده بنده یک اجزه ای میگرفت.

دریغ....

لینک به ارسال

دوست عزیز حالا یاد گرفتی که در بازار کار باید چفت و بست دهانت محکم باشه چون آدمای سودجو و بی ایده ای پیدا میشه که منتظر این هستند که از ایده دیگران به نفع خود استفاده کنند

سعی کن اگر سوال مهم و قابل توجهی داشتی با مدیران محترم جومینا در میان بذار تا اونها کمکتون کنند

مدیران جومینا و انجمن جومینا ثابت کردن که انسانهایی زحمت کش و بدون منت و راز دار هستن

با تشکر

لینک به ارسال

تشکر از شما و همه دوستان

جال اینه که این سایت مدعی اولین در ایرانه اما ایده اش کاملا مال مردمه و تازه حدود رجیستر دامنه اش مال دوماه قبله در صورتی که این ایده رو من حدود چهار ماه قبل مطرح کردم.

چقدر زجر آوره که نمیشه به جایی معترض شد.:001:

لینک به ارسال

سلام

جناب دفاعی نکته ی خوبی رو اشاره کردند.

من دلیل های اونو میگم :

اول اینکه ما ایرانیا (البته جسارت نباشه بعضی ها رو میگم) چشم دیدن کسی که بالاتر از خودشون هستند رو ندارن.

یکی دیگه از عوامل به نظرم تحریم بودن ایرانه. چون همه نمی تونند از وبسایت های خارجی به راحتی یا حتی معمولی افزونه یا هر چیزی بخرند وقتی می بینند همون افزونه رو به پول ایرانی میشه خرید هر جور هست می خرند و در وبسایت خودشون به صورت رایگان منتشر می کنن. چون به دنبال محبوبیت هستند و بازدید بالا سایت اونا خیلی براشون از پول افزونه مهم تره. خوب بعضی افزونه ها لایسنس دارر اند آدم خیالش یکم راحت تره.

آخرین مشکل به نظرم اعتماد است. الان خود بنده رو مثال میزنم اگه توی یه سایتی که نشناسم اگه افزونه رو چند سال باشه که بشناسم ولی پولی باشه نمی خریم. چون بحث پول و ضرور وسطه. ولی اگه یه سایت رو بشناسم کاملا و یه افزونه ای داشته باشه که اصلا تا به حال ندیدم اگه اون افزونه رایگان باشه دانلود میکنم چون رایگانه. بیشتر ماها به رایگان بدست آوردن عادت کردیم...

عوامل زیاده ولی در باره موضوع شما اینا مهم تر اند

قسط جسارت ندارم ولی ایده شما رو خیلی ها داشتند و پیاده کردند از جمله خود من ولی به قول آقای دفاعی ریسک یزرگی بود که ما به جون خریدیم ولی ...

امیدوارم از حرفام شما منظور بدی نگرفته باشید

بدرود

لینک به ارسال

با تشکر

قطعا قصد شما خیر بوده و من هم از شما سپاسگذارم.

بله اما تا قبل از اعلام من هیچ سایتی رسما اینکارو نمیکرد.

سایت شما کدومه که توش افزونه میفروشید؟

لینک به ارسال

تا وقتی که ایدتون رو اجرا نکردین و مشتری جذب نکردین هیچگاه ایدتون رو جایی بازگو نکنید حتی به دوستای نزدیکتون!

خودتون خیلی راحت و به صورت نامحسوس می تونستید در مورد این قضیه تحقیق کنید! ولی افسوس...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...