رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام faveicon جوملا رو حذف کنم. تو قالب گشتم اما نبود واسه همین داخل هاست سرچ کردم favicon که 3 تا نتیجه داشت. یکی احتمال میدم مال خود پنل جوملا باشه و 2 تای دیگه مال قالب های پیش فرض جوملا. اما faveicon قالبی که الان دارم رو پیدا نکردم !!

چطور میتونم حذفش کنم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست گرامی ایکن خود faveicon که در روت اصلی فولدر قالبتون هستش جایی که فایل index هست اگر احیاناً اونجا نبود می تونید templateDetails.xml رو باز کنید و favicon.ico بگردید می تونید مسیروشو پیدا کنید که توی کدوم فولدر است

لینک به ارسال

دوست عزیز من حدس میزنم اون faveicon که شما میبینی توی کش سیستم شما هست

و اگه کسی دیگه سایت شما رو باز کنه انو نمیبینه البته شما میتونی یه faveicon دیگه جایگزین کنی که مطمئن بشی

موفق باشی

لینک به ارسال

تو روت نبود کامل گشتم.

بله فکر کنم حق با جناب تنها باشه به یک نفر دیگه نشون دادم که گفتن آیکون رو نمیبینند

لینک به ارسال

سئوال شما باید به اینصورت مطرح بشه:

می خواهید favicon جوملا را حذف کنید و این معنیش این نیست که اصلا قرار نیست چنین فایلی وجود داشته باشه.

مطابق دستوراتی که در سایت های مختلف موجود هست در اندازه مربوطه یک نمونه جدید برای خودتان بسازید. مطابق گفته دوستان در پست های بالا مسیر آن را در پوشه قالب بیابید. و در آخر جایگزین کنید.

برای نمایش آن در مرورگر و پاک شدن کش مرور گر، باید عین آدرس آن را در نوار آدرس باز کنید و رفرش نمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...