رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام بدونم جوملا ماژولی داره که مثل کدهای جاوا سخن هفته یا سخن روز داشته باشد ؟؟ اگر نه میتونم کد جاوا رو داخل index.php قرار بدم ؟ مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله ماژول هایی وجود داره که برای هر روز هفته یک متن خاص رو نمایش میده و نیازی به نوشتن کد در index.php نیست .

اگر هم بخواین سخنان رو از سایت دیگه ای بگیرین میتونین کدهای جاوای اون رو توی یه ماژول دستی قرار بدین و بعد درهر موقعیتی که میخواین نمایش بدین

نام ماژولی که من گفتم mod_DailyMessage هست و اگر پیدا نکردین بگید تا توی جومینا آپلود کنم در ضمن قبلا توسط دوستان فارسی هم شده.

موفق باشین

لینک به ارسال

به این کار چندین راه حل است

اول می تونی برای سخن روز یک بخش و قسمت درست کنی و سخن هر روز رو بعنوان یک مقاله در اون قسمت وارد کنی

بعد از قسمت ماژول های می تونی یک ماژول اسکرول اخبار استفاده کنی

برای نمونه می تونی از این ماژول جومینا استفاده کنی

http://joomina.ir/component/k2/item/111-news-scrool-persian.html

اگر دوست داری که بصورت مستقیم در در صفحه اصلی قرار بدی اگر بصورت ساده است می تونی از Custom_html استفاده کنی کافی هر روز مطلبتو توش بزاری و موقعیتش در صفحه خانگی تعریف کنی

اگر دوست داری که از کد های جاوا استفاده کنی می تونی از ماژول های نمایش کد استفاده کنی

نمونه های ماژول های نمایش کد

لینک به ارسال

احتیاجی به این کار نیست.

شما باید قبل از ارسال هر گونه درخواست یا دادن پست لزوم ارسال آن را بسنجید. معنی دیگر آن این هست که حتما باید در انجمن جستجو کنید:

http://forum.joomina.ir/thread-681.html

لینک به ارسال

تشکر میکنم از دوستان.

ماژول mod_DailyMessage رو میشه بزارید ( فارسیش ) ؟ البته برای روزانه هم میشه تنظیمش کرد ؟ آموزش خاصی که نداره ؟؟ میخوام بالای سایت زیر هدر نشون داده بشه. تو اکثر سایتا دیدین خودتون فکر کنم منظورمو بدونید چه حالتی میخوام

آقای دولتشاهی ببخشید حواسم نبود اما اون پست هم که دادین الان که دیدم زیاد بدردم نخورد. در هر صورت ببخشین

لینک به ارسال

لازمه اینکار این هست که موقعیت ماژول و پنجره را در زیر هدر داشته باشید و در قالب این موقعیت موجود باشه.

پستی که در بالا دادم خیلی هم بدرد بخور هست ولی شما از نیاز خودتون مطلع نیستید. چیزی که در پست اول درخواست کردید با پست قبلی من ارتباط دارد.

اما ظاهرا شما ماژول تایپی اخبار و یا مشابه آن فلش نیوز را احتیاج دارید که اخبار را بصورت تکی و اتوماتیک به نمایش در بیاره.

در انجمن در این رابطه قبلا بحث شده. لطفا جستجو کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز اینم بخاطر بچه های گل جومینا

بله برای همون چیزایی رو که شما میگی میشه استفاده کرد

http://dl.joomina.ir/file.php?file=bfa756eb267ff3247b04dfc702c10a40

محیط کاملا فارسیه و راهنمایی خاصی نمیخواد

میتونی برای هر روز هفته یه پیام بنویسی اونم خودش هر روز پیام اون روز رو نشون میده

اگه توی کار کردن باهاش مشکل داشتی بگو تا راهنمایی کنم

موفق باشی

لینک به ارسال

دوست عزیز من این ماژول را نصب کردم ولی نمیدونم کجا باید پیام ها رو بنویسم .

لینک به ارسال

دوست عزیز اینم بخاطر بچه های گل جومینا

بله برای همون چیزایی رو که شما میگی میشه استفاده کرد

http://dl.joomina.ir/file.php?file=bfa756eb267ff3247b04dfc702c10a40

محیط کاملا فارسیه و راهنمایی خاصی نمیخواد

میتونی برای هر روز هفته یه پیام بنویسی اونم خودش هر روز پیام اون روز رو نشون میده

اگه توی کار کردن باهاش مشکل داشتی بگو تا راهنمایی کنم

موفق باشی

من این ماژول رو نصب کردم به قسمت ماژول ها که میرم بازش میکنم =جایی نیست که پیغام ها رو بنویسی فقط موقعیت رو میتونم تعریف کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...