رفتن به مطلب
ch110ali

تغییر مسیر جومینا

پست های پیشنهاد شده

ضمن عرض ادب و احترام حضور مدیران جومینا و تمامی اعضای محترم

چند روزیه که یه موضوعی ذهنم رو مشغول کرده و تو ارسال این انتقاد دو به شک بودم

یادمه که جومینا یه مقاله ای با عنوان "............مجرم نیستند" تو آرشیوش داشت که الان من نتونستم پیداش کنم ولی اگه که به متن اون مقاله پایبندید پس دیگه وب سایت های خاطی

یعنی چی و چه توضیحی میتونه داشته باشه در حالی که حتی تو اون مطلب گفته شده که فالب زیپ شده بوده و تایید کردید که خطای زیپ بودن قالب از مدیران جومینا بوده در ثانی میدونید با این شکایت چه دردسری برای متهم درست میشه چرا باید به بقیه هم آموزش بدیم که چطور افراد باسواد در فناوری رو تو دردسر بندازن من از اون وبسایت حمایت نمیکنم اصلا اتفاقا وقتی دانلودش کردم و دیدم که همون قالبه کلی ناراحت شدم وجدانا ولی با اینکه کاره اون وبسایت دک نبوده و فرد خاطی واکر هم محصوب نمیشه باز این شکایت به دادگاه مدنی و آموزش مراحل اون رو متوجه نمیشم...

یه مسئله دیگه که من قالب یه وبسایتی رو یا بهتر بگم مشابه قالب یه وبسایت رو برای مرکز فتای قم که میدونم این روزا تو انجمن جومینا حضور دارن با استفاده از تصاویر رایگان اون وبسایت و نرم افزار آرتیستر ساختم و منتشر کردم و اون مطلب بدون هیچ تذکر و یا ایمیل و پیام خصوصی و این حرفا حذف شد و اثری ازش نموند خوب من برای ساخت اون قالب زمان گذاشتم و تمام تلاشم رو کردم که یه قالب مشابه اون وبسایت با استفاده از فایل های عمومی بسازم این موضوع هم برام مهم بود حتی اگه یه تذکر هم داده میشد من دلگیر نمی شدم اما این نوع حذف مطلب با اینکه من قبلش هم نوشتم که رایگان و اینا.... باعث دلگیری شد... حتما دلایل مهمی برای هر دو موضوع وجود داره و منتظر هستم تا متوجه بشم اشتباه فکر می کنم و جومینا از دوماهه پیش در مسیر آموزش و اطلاع رسانی هیچ تغییر مسیری نداشته و اینها همه بخاطره درگیری های ذهنی و مشکلات من بوده

با نهایت احترام به نظرات همه دوستان و مدیران محترم وب سایت جومینا...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من این موضوع رو دو روز پیش ارسال کردم و انتظار داشتم همون روز پاسخ اون رو ببینم ولی متاسفانه اینطور نبوده دوستان و مدیران محترم لطفا بررسی نمایید

با تشکر

البته اضافه کنم که اون قالب که گفتم حذف شد اینجا هستش ولی در مورد موضوع اول هنوز نظرم به تغییر مسیر حومینا هست...

لینک به ارسال

به عنوان مثال پول بدید مثلا 700 هزار تومان بابت یک قالب!

فرداش برای دانلود اون قالب گزاشته بشه داخل سایتی.....نباید از حق قانونی خودتون دفاع کنید؟

فکر میکنم خیلی میتونه مفید باشه چنین اموزشی ...چرا که ندیدم اموزش این قدر دقیق و کاملی رو در جایی!

گزشته از این صحبت ها من از شما سوالی داشتم!

چنین قوانینی که قادر باشیم از حقمون پیگیر باشیم رو فکر میکنید چه کسانی وضع کردند؟100 % کسانی که صلاحیت کامل برای درج قوانین رو داشتن...

پس باید بابت قرار دادن چنین اموزشی ممنون باشیم چرا که از حقوق خودمون آگاه بشیم و روشهای گرفتنشون...

مطمئن باشید که حق گرفتنی هست نه دادنی...

یا حق:002:

لینک به ارسال
عنی چی و چه توضیحی میتونه داشته باشه در حالی که حتی تو اون مطلب گفته شده که فالب زیپ شده بوده و تایید کردید که خطای زیپ بودن قالب از مدیران جومینا بوده در ثانی میدونید با این شکایت چه دردسری برای متهم درست میشه چرا باید به بقیه هم آموزش بدیم که چطور افراد باسواد در فناوری رو تو دردسر بندازن من از اون وبسایت حمایت نمیکنم اصلا اتفاقا وقتی دانلودش کردم و دیدم که همون قالبه کلی ناراحت شدم وجدانا ولی با اینکه کاره اون وبسایت دک نبوده و فرد خاطی واکر هم محصوب نمیشه باز این شکایت به دادگاه مدنی و آموزش مراحل اون رو متوجه نمیشم...

آقای چاوشی من از شما تعجب میکنم. اولا که در اون مقاله کلیه موارد خیلی صریح و روشن بیان شده بود اما مثلی که زدید ارتباطی با این موضوع نداره مثل اینکه شما در کیف پولتون ، وجه نقد بزارید من بیام برش دارم بعد بگم خوب خود شما این وجه را در کیف پولتون گذاشتید ! میخواستی نزاری .

این مقاله اتفاقا به نظر من بسیار بسیار مهم و لازم بود قبل از اینکه منتشر بشه هم با هسته اصلی مدیران مشورت شد که آیا این مقاله منتشر بشه یا خیر . در آخر دیدیم اولا همه باید از حقوق حقه خودشون با خبر باشند و ثانیا کسی که مشکلی نداره چرا باید معذب بشه ؟

ه مسئله دیگه که من قالب یه وبسایتی رو یا بهتر بگم مشابه قالب یه وبسایت رو برای مرکز فتای قم که میدونم این روزا تو انجمن جومینا حضور دارن با استفاده از تصاویر رایگان اون وبسایت و نرم افزار آرتیستر ساختم و منتشر کردم و اون مطلب بدون هیچ تذکر و یا ایمیل و پیام خصوصی و این حرفا حذف شد و اثری ازش نموند خوب من برای ساخت اون قالب زمان گذاشتم و تمام تلاشم رو کردم که یه قالب مشابه اون وبسایت با استفاده از فایل های عمومی بسازم این موضوع هم برام مهم بود حتی اگه یه تذکر هم داده میشد من دلگیر نمی شدم اما این نوع حذف مطلب با اینکه من قبلش هم نوشتم که رایگان و اینا.... باعث دلگیری شد... حتما دلایل مهمی برای هر دو موضوع وجود داره و منتظر هستم تا متوجه بشم اشتباه فکر می کنم و جومینا از دوماهه پیش در مسیر آموزش و اطلاع رسانی هیچ تغییر مسیری نداشته و اینها همه بخاطره درگیری های ذهنی و مشکلات من بوده

آقای چاووشی چون شما سئوال پرسیدید من را مجبور میکنید که توضیح بدم که دیگران هم در اطلاع باشند و اگرنه قصد نداشتم این موضوع را عنوان کنم

شما با پلیس فتی قم مشکل دارید حتی همانطور که خودتون هم در جریان هستید چندین بار پلیس فتی برای پیگیری آی پی های شما و حتی اعلام نظر بر روی قالب های منتشر شده توسط شما با ما تمای گرفتند و ما هم نظر کارشناسیمون را دادیم و یک کار دیگری هم که انجام دادید تماس با آقای مرادی بود که قالب های شما را حذف کنند آقای مرادی هم بدون اطلاع ما قالب شما را حذف کردند که این کارشون هم خلاف رویه جومینا بوده البته ما روزانه از انجمن فایل پشتیبان داریم و بک آپ های مربوط به آن تاریخ را نگه داشته ایم .

لذا برای ما مشکلی نیست اما در مورد قالب پلیس فتی که شما مشابهش را زدید و قرار دادید ، شما اگر تنها یک فایل تصویری از یک قالب بردارید و اون را در قالبتون استفاده کنید خلاف قوانین است و از شما میتونند تنها برای اون یک فایل شکایت کنند . گروه جومینا هم نه تمایل دارد و علاقمند است که بین مشکل شما و پلیش فتی قم قرار بگیرد .

در اخر هم برادر شما که زحمت میکشید و تمایل دارید برای خلق خدا قالب رایگان قرار بدید خوب نوآوری کنید و طرح های مخصوص به خودتون را بزنید نه اینکه کپی برداری کنید .

لینک به ارسال

جناب آقای تهرانی این چه قانونیه که چیزی که من میتونم بعنوان یک کاربر عمومی ببینم و حق طبیعی من استفاده از فایل های اون هست جلوی حق من رو میگیره و من رو محدود میکنه...

با عقل جور در نمیاد الان ما تو آرتیستر کلی الگوی مشابه داریم که هر کاربر می تونه از هزاران هزار الگوی اون استفاده کنه الان من هر قالبی که بنویسم یعنی به کاربرای دیگه این برنامه میگم حق ندارید از این الگوی رایگان که من استفاده کردم استفاده کنید... من از شما تعجب میکنم آقای تهرانی احساسم میگه که شما تحت تاثیر قوانین نابه جای همون مرکز قرار گرفتید من میخوام که اگه چیزی یا قانونی یا تبصره ای اشتباها و سهوا نه عمدا تصویب شده که طراحان وب رو محدود میکنه اصلاح بشه نه بیشتر و این خواسته من تنها به عنوان یک انتقاد است...

شفاف سازی بهترین راهه مثلا اگه که انتشار قالبی مخالف به دلیل عدم رعایت قوانین جمهوری اسلانی ایران مطابق با قوانین جرائم رایانه ای

حذف میشه به ماده تبصره این قانون بلند بالا با تمام نواقصی که داره هم اشاره بشه هدف اصلاح این قانون هست که خود شما و تمام اساتید بهتر از من به نواقص آن آگاه هستید

با احترام

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز

مثله ای که شما مطرح میکنید من را یاد آن دزدی می اندازد که می گوید اگر دزدی نکنم زن و بچه ام گرسنه می مانند!

به واقع فرمایش شما جای تعجب فراوان دارد!!! شما خودتان قانون را رعایت نمی کنید، دیگران را هم به قانون گریزی دعوت می کنید و عجیب تر اینکه ما را شماتت می کنید که چرا قانون را رعایت می کنید و مسیر قانون پذیری را به دیگران نشان می دهید!؟ واقعن عجیب است...

در جوامع پیشرفته نه تنها به دسترنج آدم ها بلکه برای افکار آنها هم حق مالکیت قائل هستند. وقتی کسی ایده ای را مطرح می کند، صرف نظر از کیفبت آن، برایش حق مالکیت قائل هستند و قانون جرائم رایانه ای نیز گامی است در راستای توسعه ی فرهنگ رعایت کپی رایت در کشور.

در هر حال آنچنان که مشخص است این شما هستید که از مسیر قانون فاصله گرفته اید. اگر اعتراضی به قوانین مصوب کشوری دارید می توانید از مبادی قانونی به آن اعتراض کنید نه اینکه دیگران را نیز بخاطر قانون مندی شماتت کنید.

جومینا تابع قوانین موضوعه ی کشور از جمله قانون جرائم رایانه ای است.

به امید روزی که همه ی ما برای تلاش های دیگران هم ارزش قائل شویم.

یاعلی

لینک به ارسال

جناب حسینی پارسا گرامی تمام مطالب شما روی چشم بنده قبول است با اینکه مشکل من اونی نبود که شما مثلش رو فرمودید ولی به دلیل احترام فراوانی که برای شما و آقای تهرانی و تمامی اساتید محترم و دوستان در جومینا قائل هستم به این موضوع خاتمه می دم ولی ای کاش این مثل در مورد مشکل من مطرح نمی شد

از اینکه این موضوع باعث شد که جناب تهرانی و استاد عزیز آقای حسینی پارسا پاسخگو بشن بی نهایت عذر خواهی می کنم

لیکن با کمال احترام نمی دونم چرا نتونستم منظورم رو درست مطرح کنم من هیچ وقت جومینا رو شماتت نکردم و نخواهم کرد اگه برام مهم نبود و جومینا رو مرجع کار های خودم نمی دونستم اصلا مطرح نمی کردم و بی تفاوت بودم بدونید که برای من مهم هستید و بدونید به قدری برای شما و تمام عزیزان جومینا ارزش قائل هستم که صلاح دونستم به این موضوع خاتمه بدم و دلیلش هم مثلی بود که متاسفانه با بی انصافی به من نسبت داده شد...

بازهم عذر خواهی می کنم و ممنون از تمام دوستان عزیز بخصوص جناب آقای حسینی پارسی و جناب آقای امیر رضا تهرانی بزرگوار...

من عذر خواهی میکنم

موفق و پیروز باشید

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...